U-21 neprilygo anglams, P.Kiselevskis žaidė visas rungtynes

1377335_10151943846252733_858628384_nLietuvos jaunimo iki 21 metų rinktinė išvykoje susitiko su Anglijos bendraamžiais. Aikštės šeimininkai savo pranašumą įrodė neginčijamai – iškovojo pergalę rezultatu 5-0. Anglai buvo pranašesni pagal visas statistines kategorijas, o pirmąjį įvartį pelnė jau 3 – ąją rungtynių minutę.

Lietuvių gretose į aikštę išbėgo ir du „Sūduvos” žaidėjai. Saugas Povilas Kiselevskis aikštėje praleido visas 90 minučių, o Tomas Snapkauskas ant žaliosios vejos žengė pačioje susitikimo pabaigoje – 86 – ąją minutę.

Po šios nesėkmės Lietuvos U-21 rinktinė šešių komandų grupėje užima 5 vietą. Kitas rungtynes Lietuvos jaunimas žais lapkričio 19 dieną išvykoje su Moldovos futbolininkais.