P.Kiselevskis: „Debiutas buvo skaudus“

P.Kiselevskis: „Debiutas buvo skaudus“

1377335_10151943846252733_858628384_nLietuvos U-21 rinktinė atrankos į 2015 – ųjų metų Europos čempionatą varžybose patyrė skaudžią pamoką – Anglijos bendraamžiams buvo pralaimėta rezultatu 0-5. Tarp geriausių Lietuvos jaunųjų futbolininkų buvo ir visą susitikimą žaidęs Marijampolės „Sūduvos“ saugas Povilas Kiselevskis.

 

Fksduva.lt pasidomėjo, kaip pats Povilas vertina savo debiutą U-21 rinktinėje.

 

– Povilai, vakar debiutavai U-21 rinktinėje. Kokie įspūdžiai liko iš laiko, praleisto su rinktine ir pirmųjų rungtynių?

– Įspūdžiai dvejopi. Viena vertus, malonu, kad treneris pasitikėjo, išleido mane nuo pradžių prieš tokį stiprų varžovą. Anglijai tikrai labai aukšto lygio komanda, kurioje žaidžia ir „Premier“ lygos žaidėjai. Žaidėme prieš 17 ar 18 tūkstančių žūrovų, o tai taip pat yra malonu. Bet rungtynės mums nepavyko ir stipriai pralaimėjome. Tad galima sakyti, kad mano debiutas buvo skaudus.

 

– Pralaimėtoje Anglijos futbolininkas rezultatu 0-5. Kokios pagrindinės to priežastys ir kaip pavyko sužaisti asmeniškai?

– Labai nesmagus buvo jau 3 minutę praleistas įvartis, po kurio anglai atsipalaidavo ir pradėjo žaisti laisviau. Mano žaidimas? Ką galima ir pasakyti, kai pralaimi 0-5?

 

– Ar treneriai liko patenkinti tavo darbu ir tikiesi sulaukti kvietimų ateityje?

– Pamatysime, bet tai būtų labai smagu.

 

– Esi gimę 1994 metais, tačiau žaidei U-21 rinktinėje, kurios pagrindą sudaro 1992 gimę žaidėjai. Ką tau reiškia galimybė žaisti šalies rinktinėje ir ko pavyko pasisemti iš laiko praleisto su komanda?

– Na, kiekvienos rungtynės suteikia žaidėjui patirties, o tai labai svarbu. Jeigu ateityje būsiu kviečiamas į šią komandą, jau turėsiu didesnę tarptautinių rungtynių patirtį. Tai visuomet naudinga.

 

– Šiame sezone padarei didelę pažangą, bet rungtyniauji permainingai. Labai geras rungtynes keičia blankesnės. Kaip manai, kokia pagrindinė to priežastis?

– Manau, kad tai lemia psichologija. Kartais po gerų rungtynių gali pamanyti, kad visuomet seksis taip pat gerai, tačiau greitai pamatai, jog to nebus. Šiuo dalykus reikia išgyvendinti ir pradėti žaisti stabiliai.

 

– Kaip apibendrintum besibaigiantį sezoną?

– Gaila, kad greičiausiai nepavyks užimti 3 vietos A lygoje, nes tai būtų labai malonu. Mums nepavyko peržengti ir pirmojo UEFA Europos lygos barjero. Vis dėlto bendrai sezoną vertinu teigiamai ir jam pasibaigus nekantriai lauksiu kito.

 

 

V.Knyzelio nuotrauka.