U-16 rinktinė įveikė Norvegiją, „Sūduvos” atstovai prisidėjo prie abiejų įvarčių

U-16 rinktinė įveikė Norvegiją, „Sūduvos” atstovai prisidėjo prie abiejų įvarčių

SS

G.Matulevičius                                                        M.Kardokas

 

Lietuvos U-16 rinktinė balandžio 12-15 dienomis dalyvauja Lenkijoje vykstančiame „UEFA development” turnyre. Šeštadienį jaunieji Lietuvos futbolininkai rezultatu 2-0 įveikė Norvegijos bendraamžius. Šiame mače sėkmingai pasirodė abu „Sūduvos” atstovai – saugas Giedrius Matulevičius ir puolėjas Markas Kardokas.

 

G.Matulevičius žaidė visas rungtynes ir uždirbo 11 metrų baudinį, kurį realizavęs komandos draugas išvedė Lietuvos komandą į priekį. M.Kardokas aikštėje pasirodė rungtynių pabaigoje, tačiau ir per trumpą laiką sugebėjo įmušti įvartį. Markas pirmasis suskubo prie Norvegijos rinktinės vartininko atmušti kamuolio ir užtvirtino savo komandos persvarą – 2-0.

 

M.Kardokas apie pasibaigusias rungtynes kalbėjo: „Rungtynės vyko ant dirbtinės dangos, oro sąlygos buvo neblogos. Norvegai žaidė atakuojantį futbolą, didžiąją rungtynių dalį buvome priversti gintis ir bandėme kontratakuoti. Varžovai neišnaudojo daug progų ir mums pavyko laimėti šias rungtynes. Esame patenkinti, kad pavyko iškovoti pergalę.”

 

Paklaustas, ar džiaugiasi įmušęs pirmąjį įvartį atstovaudamas Lietuvai, Markas atsakė: ” Žinoma, kad įmušti malonu, juolab atstovaujant Lietuvai. Tai pirmasis, bet tikiuosi ne paskutinis mano įvartis žaidžiant už Lietuvą”.

 

Kitas rungtynes Lietuvos U-16 rinktinės žais pirmadienį su turnyro šeimininkais lenkais.