„Sūduva” iš Gargždų grįžta su pergale

„Sūduva” iš Gargždų grįžta su pergale

 

Gargždų miesto stadionas

Rungtynių teisėjas – Saulius Atmanavičius

Gargždų „Banga” 1 – 2 Marijampolės „Sūduva”

41′ [ 0 – 1 ] Nerijus Valskis

51′ [ 0 – 2 ] Rafael Ledesma

61′ [ 1 – 2 ] Rokas Borusas

 

„Sūduva”: P.Davidovs, G.Urba,  M.Ugge, P.Leimonas, V.Bagdanavičius, K.Chvedukas, P.Bašič ( 62′ M.Kdouh ), N.Valskis, A.Brokas ( 78′ N.Radžius ), R.Xin, R.Ledesma ( 90+3′ P.Kiselevskis ).

 

„‘Banga”: V.Myrnyi, M.Dūda, A.Ivanauskas, M.Gudauskas, R.Borusas, A.Dos Santos, Ž.Banys, V.Bedoidze ( 76′ T.Chargeishvili ), M.Kura, T.Salamanavičius ( 90’ G.Nikabadze ), A.Staponka.

 

„Sūduva” rungtynes pradėjo labai aktyviai ir pirmajame kėlinyje sukūrė ne vieną progą pasižymėti. Jau 2 mačo minutę italas Maximiliano Ugge „iš eigos” smūgiavo virš varžovų vartų. Sužaidus 10 minučių po labai pavojingo Rafaelio Ledesmos smūgio galva savo vartus apgynė vartininkas Vitalijus Mynyi.

 

25 rungtynių minutę po R.Ledesmos perdavimo pavojingai smūgiavo Petaras Bašičius, bet savo komandą ir vėl išgelbėjo vartininkas.

 

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Sūduvai” pagaliau pavyko pralaužti varžovų gynybą.  Audrius Brokas atliko puikų slalumą varžovų baudos aikštelėje, tiksliai perdavė kamuolį Nerijui Valskiui, kuris smūgiu į tolimąjį kampą išvedė „Sūduvą” į priekį.

 

Antrajį kėlinį „Sūduva” vėl pradėjo energingai ir šįkart jau kėlinio pradžioje sugebėjo įmušti įvartį. 51 rungtynių minutę Rafaelis Ledesma pasinaudojo sumišusia „Bangos” gynyba ir iš keleto metrų pasiuntė kamuolį į varžovų vartus.

 

Du įvarčius praleidę „Bangos” futbolininkai nenuleido rankų ir sugebėjo rezultatą sušvelninti. Tai 61 minutę padarė Rokas Borusas. Po įmušto įvarčio aikštės šeimininkų žaidime atsirado daugiau energijos ir greičio.

 

71 rungtynių minutę Karolis Chvedukas išbėgo vienas prieš vartininką, bet sudelsė smūgiuoti, o prie jo suskubę gynyjai vėliau smūgio atlikti neleido.

 

Per paskutines 20 mačo minučių aikštės šeimininkai nuolat palaikė įtampą prie „Sūduvos” vartų. Marijampoliečiai savo ruožtu stengėsi rengti kontratakas. Keletas jų buvo gana pavojingos, tačiau padidinti persvaros svečiams nepavyko.

 

Taigi rungtynės baigėsi rezultatu 2-1 Marijampolės „Sūduvos” komandos naudai.