Turo rinktinėje – trys „Sūduvos“ futbolininkai

Turo rinktinėje – trys „Sūduvos“ futbolininkai

Lietuvos futbolo A lygos sudarytoje 13-ojo turo rinktinėje – trys „Sūduvos“ futbolininkai.

Tomas Švedkauskas (Vilniaus „Riteriai“): Į Lietuvos rinktinę iškviestas vartininkas patikimai sužaidė svarbioje dvikovoje su „Kauno Žalgiriu“. T. Švedkauskas trečią kartą šiame sezone nepraleido įvarčio ir atrėmė 2 varžovų smūgius. „Riterių“ vartų sargas surinko 265 „InStat“ naudingumo balus – jį tik 3 balais aplenkė „Palangos“ vartininkas Marijanas Čoričius, kuris dar pirmame kėlinyje buvo pakeistas dėl traumos.

Sigitas Urbys („Panevėžys“): Aukštaitijos ekipa 13-ajame ture išsiskyrė puikia pergale, prie kurios naudingu žaidimu prisidėjo tiek sėkmingai arčiau savo vartų rungtyniavęs, tiek į atakas jungęsis „Panevėžio“ atstovas. S. Urbio sąskaitoje – 254 „InStat“ naudingumo balai ir tai yra geriausias rezultatas tarp visų kairiajame krašte žaidusių gynėjų.

Ričardas Šveikauskas (Vilniaus „Riteriai“): Labai solidus gynėjo pasirodymas, padėjęs sostinės klubui atsirevanšuoti tiesioginiam konkurentui. R. Šveikauskas išsiskyrė taikliais perdavimais (47/53, 89 proc.), laimėjo visas dvikovas besigindamas (9/9, 100 proc.) ir buvo nepralaužiamas oro dvikovose (4/4, 100 proc.).

Semiras Kerla (Marijampolės „Sūduva“): Legionierius iš Bosnijos ir Hercegovinos demonstruoja tiesiog puikią sportinę formą. Vidurio gynėjas standartinės padėties metu buvo arti to, kad jo galva smūgiuotas kamuolys suspurdėtų vartų tinkle, be to, būtent S. Kerla perėmė kamuolį iš varžovo ir pradėjo čempionų ataką, kuri baigėsi antruoju įvarčiu.

Saulius Mikoliūnas (Vilniaus „Žalgiris“): Dešiniojo gynėjo pozicijoje rungtyniavęs žalgirietis surinko 318 „InStat“ naudingumo balų ir tai yra geriausias rezultatas 13-ajame ture. S. Mikoliūnas laimėjo 17 dvikovų ir atliko rezultatyvų perdavimą, po kurio jo komandos draugas pelnė pergalingą dvikovos su Kauno „Stumbru“ įvartį.

Jovanas Čadženovičius (Marijampolės „Sūduva“): Dažnai nepastebimas, bet daug darbo aikštės viduryje atliekantis juodkalnietis vėl sėkmingai susitvarkė su savo užduotimis. J. Čadženovičius puikiai skirstė perdavimus (61/66, 92 proc.) ir greitos kontratakos metu atliko rezultatyvų perdavimą.

Sebastianas Vasquezas („Panevėžys“): Šį kartą dešiniajame krašte rungtyniavęs kolumbietis vėl išsiskyrė savo aktyvumu. Praėjusiame sezone Pirmoje lygoje žibėjęs S. Vasquezas pelnė antrą komandos įvartį ir galėjo džiaugtis rezultatyviu perdavimu, tačiau jo komandos draugas neišnaudojo nuostabios progos.

Ernestas Veliulis („Panevėžys“): Kai kurių pozicijų futbolininkai pernelyg neišsiskyrė, tačiau iš puikiai pasirodžiusio E. Veliulio ir „Žalgirio“ saugo Pau Morerio dueto teko pasirinkti vieną. „Panevėžio“ atstovas pranoko ispaną „InStat“ naudingumo balais (314 prieš 307) bei smūgiais į vartų plotą (3 prieš 1). Be to, E. Veliulis surengė efektingą reidą, kuris tapo vienu iš gražiausių turo epizodu.

Robertas Vėževičius (Marijampolės „Sūduva“): Susižeidusį Paulių Golubicką pakeitęs kovingasis saugas puikiai įsiliejo į rungtynes. R. Vėževičius laimėjo 67 proc. dvikovų (10/15), pelnė pirmą šio sezono įvartį ir surinko 282 „InStat“ naudingumo balus, gana užtikrintai aplenkdamas kitus atakuojančio plano vidurio saugus.

Teremas Moffi (Vilniaus „Riteriai“): Greitasis nigerietis dar kartą oponentams kėlė itin daug problemų. T. Moffi laimėjo 14 dvikovų puolime, kai kuriose iš jų sužaisdamas labai efektingai. „Riterių“ atakų lyderis išprovokavo varžovo žaidimą ranka baudos aikštelėje ir pats realizavo 11 metrų baudinį, kuris buvo pergalingas.

Rafaelis Ledesma („Panevėžys“): Lietuvos čempionato legenda tarsi atsuko laikrodį atgal ir žibėjo ryškiausiomis spalvomis. Du pelnyti įvarčiai, daug tikslių ir sudėtingų perdavimų, puikūs kamuolio valdymo epizodai leido „Panevėžiui“ iškovoti antrą pergalę A lygoje ir priartėti prie 6-oje vietoje žengiančio Klaipėdos „Atlanto“.