Turo rinktinėje – A.Živanovičius ir V.Slavickas

Turo rinktinėje – A.Živanovičius ir V.Slavickas

Į 13-ojo turo „Optibet A lygos“ simbolinę vienuolikę pateko du „Sūduvos“ žaidėjai.

Alyga.lt

Ignas Driomovas (Gargždų „Banga“): Akistatoje su „Panevėžiu“ gargždiškis turėjo labai daug darbo – nepaisant to, kad praleido 2 įvarčius, I. Driomovas atrėmė net 8 varžovų smūgius ir tai labai prisidėjo prie iškovoto taško prieš pajėgų oponentą. Gerą mačą sužaidęs vartų sargas surinko 235 „InStat“ naudingumo balus.

Rokas Rasimavičius (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“): 19-metis krašto gynėjas sužaidė bene geriausią savo karjeros mačą. R. Rasimavičius susidūrime su Vilniaus „Žalgiriu“ atliko rezultatyvų perdavimą, gynyboje laimėjo 6 dvikovas iš 7 (86 proc.) ir visas 5 akistatas „antrame aukšte“. 287 „InStat“ naudingumo balai – trečias rezultatas 13-ajame ture.

Martynas Dapkus („Kauno Žalgiris“): Lygiose rungtynėse su Vilniaus „Riteriais“ Lietuvos rinktinės atstovas pasinaudojo varžovo klaida ir precizišku smūgiu į tolimąjį vartų kampą „Optibet A lygoje“ pasižymėjo pirmą kartą nuo 2017 metų. M. Dapkus perėmė 10 kamuolių bei savo pasirodymą įprasmino 252 „InStat“ naudingumo balais.

Aleksandras Živanovičius (Marijampolės „Sūduva“): Tarp vidurio gynėjų daugiausiai „InStat“ naudingumo balų – 267 – surinko patyręs vicečempionų vidurio gynėjas. Sūduviečių ir Kėdainių „Nevėžio“ akistatoje serbas iš varžovų perėmė net 14 kamuolį bei atliko net 114 tikslių perdavimų iš 118 (97 proc.).

Vaidas Slavickas (Marijampolės „Sūduva“): Savo ruožtu Marijampolės klubo veteranas pagal pastarąjį statistikos komponentą taip pat išsiskyrė – tikslą pasiekė net 118 perdavimų iš 127 (93 proc.). V. Slavickas taip pat atliko pirmą šio sezono rezultatyvų perdavimą.

Eligijus Jankauskas („Panevėžys“): Šiemet prie Aukštaitijos sostinės ekipos prisijungęs šiaulietis tik 13-ajame ture pelnė įvartį „Panevėžio“ gretose. Be to, rungtynėse su Gargždų „Banga“ futbolininkas atliko 4 sėkmingus driblingus bei surinko 263 „InStat“ naudingumo balus.

Yukiyoshi Karashima (Kauno rajono „Hegelmann Litauen“): 13-ojo turo geriausias rezultatas – net 309 „InStat“ naudingumo balai – priklauso „Žalgirį“ privertusiam suklupti japonui. Y. Karashima įsimintinose rungtynėse pelnė įvartį, atliko rezultatyvų perdavimą bei perėmė 10 kamuolių.

Paulius Golubickas (Alytaus DFK „Dainava“): Dainaviečiai Telšiuose iškovojo trečiąją pergalę, o prie prisidėjo naudingą mačą sužaidęs saugas. P. Golubickas atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas ir visose 5 situacijose taikliai perdavė kamuolį į varžovų baudos aikštelę.

Simonas Urbys (Gargždų „Banga“): Rezultatyviausių čempionato žaidėjų šešete įsitaisęs gargždiškis vėl sužibėjo – fantastišku tolimu smūgiu išlygino rezultatą dvikovoje su „Panevėžiu“. S. Urbys atliko 5 sėkmingus driblingus, puolime laimėjo 7 dvikovas iš 10 bei pasižymėjo 263 „InStat“ naudingumo balais.

Philipas Otele („Kauno Žalgiris“): Sau gana įprastą šio sezono naudingumą su 272 „InStat“ balais užfiksavo Kauno ekipos futbolininkas iš Nigerijos. Puikiai rungtynėse su „Riteriais“ pasirodęs Ph. Otele pelnė įvartį, atliko 8 sėkmingus driblingus bei puolime laimėjo 10 dvikovų iš 19 (53 proc.).

Cyrille’as Tchayi Tchamba (Alytaus DFK „Dainava“): Iškritus iš rikiuotės Deivydui Matulevičiui, patyrusio puolėjo vietą starto sudėtyje užėmė šis kamerūnietis ir Telšiuose surengė naudingiausią savo pasirodymą. „Dainavos“ atstovas pasižymėjo įvarčiu, atliko 3 „raktinius“ perdavimus, iš kurių vienas buvo rezultatyvus ir surinko 253 „InStat“ naudingumo balus.