„Sūduva“ kviečia žaisti futbolą

„Sūduva“ kviečia žaisti futbolą

Marijampolės „Sūduva“ kviečia prie vis augančios bendruomenės jungtis naujus narius. Futbolo treniruotėse laukiami 4-16 metų berniukai ir mergaitės, naujų narių taip pat laukia moterų ir „Sūduvos močiučių“ komandos.

„Sūduva“ savo bendruomenės nariams siūlo bene geriausias treniruočių sąlygas Lietuvoje, kvalifikuotų trenerių pagal Briuselio „Anderlecht“ programą vedamas treniruotes, dalyvavimą oficialiose ir draugiškose varžybose be papildomų mokesčių.

Šiuo metu savo amžiaus grupių Lietuvos čempionatuose dalyvauja 9 akademijos komandos, o nuo rudens prie jų prisijungs ir 10-oji.

„Sūduvos“ akademijos techninis direktorius yra ilgametis vyrų komandos vyriausiųjų trenerių asistentas Eivinas Černiauskas (UEFA A licencija), jo kolega Audrius Ramonas (UEFA Goalkeeper PRO licencija, UEFA A licencija) treniruoja jaunuosius vartininkus, būsimus futbolininkus jau keletą metų ugdo „Sūduvos“ kapitonas Vaidas Slavickas (UEFA B licencija), o jaunųjų žaidėjų fiziniu pasirengimu ir sveikata rūpinasi dar vienas vyrų komandos atstovas – Rimantas Česnulis.

Daugiau informacijos apie treniruotes galima gauti telefonu 8 659 77268, el. paštu marijampolesfc@gmail.com arba susisiekus tiesiogiai su treneriais.

AKADEMIJOS TRENERIŲ SĄRAŠAS