Turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje „Sūduva“ sieks nutraukti „Atlanto“ pergalių seriją

Turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje „Sūduva“ sieks nutraukti „Atlanto“ pergalių seriją

FK_Atlantas_Klaipeda.svg

 

Jau rytoj, praėjus vos trims dienoms po pralaimėjimu pasibaigusių rungtynių su Vilniaus „Žalgiriu“, Marijampolės „Sūduva“ stos į žūtbūtinę kovą. „Sūduviečiai“ namuose priims trečioje „Smscredit.lt A lygos“ vietoje žengiančius Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkus. Šiuo metu marijampoliečiai rikiuojasi ketvirtoje turnyrinės lentelės pozicijoje ir nuo uostamiesčio futbolininkų atsilieka 8 taškais. „Sūduvos“ pergalė sumažintų „Atlanto“ pranašumą ir padidintų intrigą kovoje dėl apdovanojimų, tuo tarpu Marijampolės ekipos pralaimėjimas apsunkintų galimybes kovoti dėl prizinių vietų.

 

Praėjusiame lygos ture „Atlantas“ gavo lengvus tris taškus – klaipėdiečiai turėjo rungtyniauti su Pakruojo „Kruoja“, kuri pasitraukė iš čempionato, tad „Atlantui“ buvo įskaityta techninė pergalė 3:0. Tuo tarpu „Sūduva“ tokiu pat rezultatu nusileido „Smscredit.lt A lygos“ čempionate pirmaujantiems „Žalgirio“ futbolininkams. Daug progų pelnyti įvarčius turėję „žalgiriečiai“ tris kartus nubaudė „Sūduvą“ ir iškovojo įtikinamą pergalę.

 

Rytdienos varžovai – „Sūduvos“ ir „Atlanto“ futbolininkai šiame sezone susigrūmė vieną kartą. „Arvi“ futbolo arenos manieže vykę rungtynės baigėsi kovingomis lygiosiomis 1:1. Galingai startavę „sūduviečiai“ 13-ąją susitikimo minutę išsiveržė į priekį. Aikštės viduryje kamuolį perėmęs Maximiliano Ugge pradėjo greitą komandos ataką ir perdavė kamuolį į kraštą spurtuojančiam Valentinui Baranovskiui, o šis prasiveržęs kraštu baudos aikštelėje surado laisvą Karolį Chveduką, kuris tiksliu smūgiu išvedė komandą į priekį. „Sūduva“ pirmavo iki 29-osios minutės. Tuomet „Atlanto“ puolėjas Andrėjus Paniukovas suklaidino gynėją, įsiveržė į baudos aikštelę ir rado atidengusį Dovydą Norvilą, kuris savo šansą išnaudojo puikiai ir išlygino rezultatą. Per likusį rungtynių laiką abi ekipos turėjo progų iškovoti pergalę, tačiau įvarčio pelnyti taip ir nepavyko nei vienai komandai.

 

Labai svarbi „Sūduvai“ dvikova su Klaipėdos „Atlantu“ vyks rytoj, „Arvi“ futbolo arenoje. Susitikimo pradžia 19 valandą 30 minučių.

 

Negalėsiantys apsilankyti stadione rungtynes stebėti galės internetiniuose portaluose Futbolo.tv, alyga.lt bei delfi.tv.