„Sūduva-2“ patyrė nesėkmę Kaune

„Sūduva-2“ patyrė nesėkmę Kaune

NFA stadionas

Rungtynių teisėjas – Saulius Karka

Kauno „Hegelmann Litauen“ 4-2 Marijampolės „Sūduva-2“

20‘ [0-1] A. Brokas

28‘ [1-1] E. Mirozev (11 m.)

32‘ [2-1] D. Karlauskas

47‘ [3-1] A. Česnaitis

54‘ [3-2] D. Antanavičius

90‘ [4-2] A. Jacenko

 

Startinė marijampoliečių sudėtis: J. Popiera, L. Lukšys, D. Plikis, A. Lukšys (1‘ E. Černiauskas), E. Ulevičius (61‘ K. Žukauskas), M. Raulynaitis, D. Antanavičius, I. Mekhrabov, A. Brokas, G. Kazelis, A. Breivė.

 

Sekmadienio popietė NFA stadione susitiko Kauno „Hegelmann Litauen“ ir Marijampolės „Sūduva-2“. LFF II lygos pirmenybių rungtynėse pergalę iškovojo ir už nesėkmę pirmame pirmenybių ture atsirevanšavo aikštės šeimininkai.

 

Pirmieji į priekį išsiveržė „sūduviečiai“, kuomet puikų reidą surengę saugas Audrius Brokas. Būtent šis saugas gavo kamuolį aikštės viduryje ir išnaudodamas savo greitį apžaidė du varžovų gynėjus ir nepaliko vilčių vartininkui.

 

Po aštuonių minučių kilo sumaištis marijampoliečių baudos aikštelėje. Įvykus susidūrimui tarp žaidėjų rungtynių teisėjas Saulius Karka paskyrė 11 metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo jį „uždirbęs“ kauniečių gynėjas.

 

Vos po keturių minučių aikštės šeimininkai persvėrė rezultatą. Baudos aikštelės prieigose kauniečiai atliko technišką kombinaciją, kurios smaigalyje atsidūręs Deividas Karlauskas išbėgo vienas prieš vartininką ir pasiuntė kamuolį į tinklą.

 

Po pirmojo kėlinio „Hegelmann Litauen“ pirmavo rezultatu 2:1.

 

Antrasis kėlinys „Sūduvai-2“ prasidėjo šaltu dušu. Sužaidus vos dvi minutes gerą perdavimą gavęs Artūras Česnaitis pasiuntė marijampoliečius į nokdauną.

 

„Sūduviečiai“ nenuleido rankų ir mėgino atsitiesti. 54 minutę marijampolietis Domantas Antanavičius įsiveržė į baudos aikštelę ir iš aštraus kampo tiksliai smūgiavo į vartus.

 

Marijampolės ekipa turėjo gana gerų progų išlyginti rezultatą, kaip ir „Hegelmann Litauen“ padidinti persvarą, tačiau „Sūduva-2“ palankių progų išpildyti nesugebėjo, tuo tarpu kauniečiai per teisėjo pridėtą laiką rado „skylę“ gynyboje ir pelnė ketvirtąjį savo įvartį.

 

IMG_9938 IMG_9945 IMG_9953 IMG_9957 IMG_9962 IMG_9966 IMG_9971 IMG_9975 IMG_9982 IMG_9988 IMG_9990