T. Salamonas: „Nelaimėjome, bet įvartis suteikė teigiamų emocijų“

T. Salamonas: „Nelaimėjome, bet įvartis suteikė teigiamų emocijų“

Marijampolės „Sūduvos“ vienintelio įvarčio per rungtynes su Vilniaus „Žalgiriu“ (1:1) autorius Thomasas Salamonas sako, kad komanda mačo metu neprarado tikėjimo savo jėgomis ir tai atsipirko.

Per centrines pirmojo rato rungtynes marijampoliečiai praleido įvartį pirmajame kėlinyje, o nuo pralaimėjimo išsigelbėjo tik 95 min.

„Norėjome iškovoti 3 taškus, tačiau kova buvo labai sunki, o pirmajame kėlinyje dar ir praleidome įvartį. Vis dėlto nepasidavėme, toliau kovojome iš visų jėgų ir rungtynių pabaigoje išlyginome rezultatą. Kai ilgą laiką atsilieki ir įmuši įvartį beveik pačią paskutinę akimirką, jautiesi gerai, nors ir nelaimėjai, tik išlyginai rezultatą. Taip, nelaimėjome, tačiau rungtynes baigėme pozityvios nuotaikos“, – apie lyderių mūšį sakė T. Salamonas.

Austras teigė, kad komanda nė akimirkai neprarado tikėjimo savimi ir tai įrodė aikštėje.

„Kai atsilieki, visada yra laiko padėčiai ištaisyti, visada dar yra 90-oji, 93-ioji ar 95-oji minutė, paliekančios tau galimybes. Per 2 minutes viskas gali pasikeisti, todėl kiekvienas žaidėjas galvoja, kad vis dar turime 20, 10, 5 minutes padėčiai pakeisti. Džiaugiuosi, kad paskutinę akimirką pasiekėme savo, o aš tokiu būdu pelniau savo pirmąjį įvartį“, – kalbėjo gynėjas.

Prisimindamas savo įvartį, futbolininkas teigė, kad viskas toje situacijoje buvo aiškiai suprantama.

„Žinome, kad Semiras Kerla gerai žaidžia galva, todėl, kai atskrieja kamuolys iš toli, turime tikėtis, kad jis jį perduos arčiau vartų. Atitinkamai ir elgiausi, bėgau vartų link, sulaukiau ten kamuolio ir pasiunčiau jį į vartus“, – sakė T. Salamonas.

Rungtynių metu aikštėje pliaupė lietus, o žaidimo foną sudarė ne tik žiūrovai, bet ir griaustinis bei žaibai.

„Ne, tai nebuvo problema, – nusišypsojo „Sūduvos“ žaidėjas. – Rungtynių pradžioje buvo labai karšta, tvanku, todėl lietus visus tik atgaivino.“

Kalbėdamas apie savo žaidimą, T. Salamonas teigė, kad su kiekviena diena jaučiasi vis geriau.

„Tikrai dar nesu pasirengęs visu 100 proc., bet su kiekviena treniruote, kiekviena diena, kiekviena savaite padėtis gerėja – geriau jaučiu ritmą, geriau jaučiuosi fiziškai. Šį kartą pasisekė įmušti įvartį, tai pridės ir pasitikėjimo savimi“, – tvirtino gynėjas.

Artimiausias rungtynes marijampoliečiai žais birželio 24-ąją taip pat „Hikvision“ arenoje – 17 val. „Sūduva“ susirems su „Panevėžiu“.

Aistruoliai gali įsigyti į šias rungtynes ir nedidelį bilietų kiekį. Bilietais prekiaujama bilietai.lt tinklalapyje ir kasose.