P. Paiva: „Patirties trūkumą turime kompensuoti nusiteikimu“

P. Paiva: „Patirties trūkumą turime kompensuoti nusiteikimu“

Marijampolės „Sūduvos B“ vyriausiasis treneris Pedro Paiva po pergalingos sezono LFF II lygos Pietų zonoje pradžios teigė, kad komanda nusipelnė gerų žodžių dėl siekio laimėti net, kai aikštėje turėjo vienu žaidėju mažiau.

„Sūduvos“ B ekipa per pirmąsias sezono rungtynes Kybartuose nugalėjo „Sveikatą“ 3:2 (2:2). Marijampoliečiams per šias rungtynes įvarčius pelnė Renatas Banevičius (4 min.), Ignas Raštutis (26) ir Tomas Raštutis (48).

„Tai buvo emocingos rungtynės, abi komandos siekė laimėti, – mačą komentavo „Sūduvą B“ treniruojantis portugalas. – Mes geriau pradėjome rungtynes, įmušėme du įvarčius, tačiau vėliau, deja, dukart suklydome ir varžovai rezultatą išlygino. Reikia dirbti, kad tokie dalykai nepasikartotų, tačiau tam reikia ir daugiau laiko.“

Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus, o „Sūduva B“ dar ir liko žaisti mažumoje, nes 44 min. iš aikštės buvo pašalintas Modestas Vainikaitis, kuriam dukart buvo parodyta geltonoji kortelė.

„Per pertrauką pakeitėme savo išsidėstymą aikštėje, nes turėjome vienu žaidėju mažiau, tačiau vis tiek norėjome laimėti rungtynes, – pasakojo P. Paiva. – Žaidėjai pasirodė nuostabiai, jie ne tik atsilaikė visą kėlinį, bet ir pasiekė pergalę. Buvo sunku, bet aš didžiuojuosi savo komanda. Mes turime mažiau patirties nei varžovai, todėl turime tai kompensuoti nusiteikimu ir atsidavimu. Kito kelio negali būti, nes atstovaujame geriausiam šalies klubui ir turime gerbti marškinėlius, kuriuos vilkime.“

Artimiausias rungtynes „Sūduva B“ žais birželio 29 d. (pirmadienį) 20 val. su Vilniaus „Ateitimi“. Rungtynės vyks „Hikvision“ futbolo arenos pagrindinėje aikštėje, jas nemokamai galės stebėti visų tipų „Sūduvos“ sezono kortelių, kuriose nurodytos sėdimos vietos, savininkai. Kiti futbolo gerbėjai gali įsigyti bilietus bilietai.lt tinklalapyje arba kasose. Bilieto kaina – 2 eurai.