T. Radzinevičius – „Smscredit.lt A lygos” trečiojo rato rinktinėje

T. Radzinevičius – „Smscredit.lt A lygos” trečiojo rato rinktinėje

2551_inside

 

Foto: futbolo.tv

 
 

Šis „SMScredit.lt A lygos” čempionato ketvirtis klostėsi taip, kad nė vienas futbolininkas negali girtis buvęs visa galva pranašesnis už kitus. Todėl simbolinės rinktinės rinkėjų nuomonės pasklido įvairiomis kryptimis.

 

Vienuoliktuką rinko Lietuvos rinktinės treneris Igoris Pankratjevas, futbolo komentatoriai Nerijus Kesminas ir Giedrius Vaitkevičius, sporto žurnalistai Evaldas Gelumbauskas bei Vilmantas Remeika, alyga.smscredit.lt apžvalgininkai Martynas Pocius ir Karolis Tretjakas. Nė vienas futbolininkas nesurinko visų jų balsų.

 

Daugiausia simpatijų nusipelnė Vilniaus „Žalgirio” gynėjas Semiras Kerla. Jį savo sąrašuose paminėjo 6 apklausos dalyviai. Po 5 balsus surinko bosnio komandos draugas Jurijus Kendyšas, „Trakų” puolėjas Davidas Aršakianas ir Klaipėdos „Atlanto” saugas Ovidijus Verbickas.

 

Daugiausia pavardžių – po keturias – simbolinėje komandoje turi „Žalgiris” ir „Trakai”. Vilniaus komandai, be S.Kerlos ir J.Kendyšo, joje atstovauja dar vienas saugas Linas Pilibaitis bei puolėjas Darvydas Šernas (po 3). Riteriams, be D.Aršakiano – gynėjai Deividas Česnauskis ir Vaidotas Šilėnas bei saugas Jurijus Mamajevas (po 4).

 

Trys žaidėjai vilki kitų dėl „SMScredit.lt A lygos” medalių kovojančių komandų – „Atlanto” ir Marijampolės „Sūduvos” – marškinėlius. Į sąrašą kartu su O.Verbicku pateko klaipėdiečių vartininkas Mindaugas Malinauskas (3). Taip pat – „Sūduvos” puolėjas Tomas Radzinevičius (4).

 

Iš viso apklausoje paminėti 29 žaidėjai iš šešių komandų. Balsų gavo, bet į rinktinę nepateko Saulius Klevinskas, Georgas Freidgeimas, Andro Švrljuga, Donovanas Slijngardas (visi – „Žalgiris”), Linas Klimavičius, Aleksandras Byčionokas, Nerijus Valskis (visi – „Trakai”), Rolandas Baravykas, Andrius Bartkus, Maksimas Maksimovas (visi – „Atlantas”), Džiugas Bartkus, Maximiliano Ugge, Vaidas Slavickas, Marko Živkovičius, Admiras Kecapas (visi – „Sūduva”), Dmitrijus Rekišas (Kauno „Spyris”) ir Edgaras Mastianica (Utenos „Utenis”). Vienas balsas teko iš „Atlanto” į Prancūziją jau persikėlusiam Andrejui Paniukovui.