T. Radzinevičius perkopė šimto įvarčių A lygoje ribą

T. Radzinevičius perkopė šimto įvarčių A lygoje ribą

tomas simtas

 

34-erių „Sūduvos“ puolėjas Tomas Radzinevičius ir toliau Marijampolės futbolo gerbėjus džiugina savo solidžiu žaidimu. Šiandien patyręs futbolininkas du kartus pasiuntė kamuolį į „Utenio“ vartus ir padėjo komandai iškovoti svarbią pergalę. Šie įvarčiai buvo svarbūs ne tik komandai, tačiau ir T. Radzinevičiui asmeniškai.

 

„Sūduvos“ kapitono pirmasis įvartis į „Utenio“ vartus buvo 100-asis įvartis pelnytas aukščiausioje Lietuvos futbolo lygoje, o antrame kėlinyje įmuštas – 101-asis.

 

2002 metais pirmąjį savo įvartį A lygoje pelnęs puolėjas šiandien sugebėjo peržengti 100 įvarčių ribą ir patekti į Lietuvos futbolo istoriją. Jau pirmajame savo sezone A lygoje T. Radzinevičius pelnė 14 įvarčių, o rezultatyviausias sezonas Tomui buvo 2005 metais, kuomet marijampolietis pelnė 25 įvarčius. Tiesa, netoli šio rezultato futbolininkas yra ir šiuo metu – „sūduvietis“ yra pelnęs 23 įvarčius, o iki čempionato pabaigos dar likę septyni turai.

 

Pirmąjį įvartį pelnęs T. Radzinevičius pripažino, jog iš pradžių džiaugėsi dėl komandos, o vėliau pagalvojo ir apie savąjį pasiekimą.

 
„Pelnęs įvartį džiaugiausi dėl komandos, nes pavyko įmušti greitai ir nuo to komandai tik geriau, mažiau spaudimo. Vėliau automatiškai pagalvojau, kad tai ir šimtasis įvartis, tačiau neketinu ties tuo sustoti.“

 

„Ne kiekvienas žaidėjas įmuša šimtą įvarčių per visą karjerą, todėl visi tie žaidėjai, kurie pelno tiek įvarčių sunkiai dėl to dirba. Tai visų trenerių, kurie yra dirbę su šiais futbolininkais nuopelnas. Malonu patekti į Lietuvos futbolo istoriją.“ – perkopęs šimto įvarčių ribą pasakojo T. Radzinevičius.