T.Radzinevičius: „Komanda nusiteikusi kovingai“

T.Radzinevičius: „Komanda nusiteikusi kovingai“

 

IMG_9445 (800x533)Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai šeštadienį, rugpjūčio 17 dieną, „Smscredit.lt A lygos“ rungtynėse savo aikštėje priims Pakruojo „Kruojos“ komandą. Rungtynių pradžia 19 valandą.

 

Fksuduva.lt apie artėjančias rungtynes pasikalbėjo su „Sūduvos“ puolėju Tomu Radzinevičiumi. Šią vasarą prie komandos prisijungęs žaidėjas sakė, jog komanda yra nusteikusi kovingai.

„Komanda yra nusiteikusi kovingai, kaip ir prieš rungtynes su „Ekranu“. Negalime prarasti taškų, todėl atiduosime visas jėgas aikštėje ir sieksime tik pergalės. Tikimės, kad į stadioną ateis nemažai žiūrovų ir sukurs gerą atmosferą.“

 

Patyrusio puolėjo teigimu, praėjusio savaitgalio pergalė prieš „Ekraną“ buvo svarbi ne tik turnyrine prasme, bet ir pridėjo pasitikėjimo svarias roles atlikusiam komandos jaunimui.

„Žinoma, pergalė prieš „Ekraną“ įkvėpė optimizmo. Jauni žaidėjai pamatė, kad gali ne tik žaisti, bet ir laimėti prieš visus varžovus. Mūsų jaunimas galbūt įgaus daugiau pasitikėjimo savo jėgomis ir galės nuveikti dar daugiau.“

 

T.Radzinevičius teigė, kad pilnai apsiprato komandoje, į kurią sugrįžo po 8 metų pertraukos. Tiesa, net ir kalbant apie tai, futbolininko mintys nukrypo į pergalių siekimą.

„Taip, komandoje pritapau gerai, nesunkai įsiliejau į kolektyvą. Dabar reikia, kad komanda rinktų taškus. Tuomet visi jausimės gerai – ir žaidėjai, ir komandos vadovai.“

 

Paklaustas, ar girdėjo apie tai, jog praėjusiame ir šiame sezone „Sūduva“ retai atima taškus iš Pakruojo komandos, Tomas atsakė, jog dar prieš savaitę Marijampolės klubas buvo 7 metus nelaimėjęs Panevėžyje.

„Teko girdėti, kad „Sūduva“ prieš „Kruoją“ nelaimėjo visą 2012 metų sezoną. Bet dar prieš savaitę buvome nelaimėję Panevėžyje 7 metus… Todėl net negalvojame apie kitą tikslą kaip pergalė. Svarbiausia yra koncentracija gynyboje. Mūsų komandos puolimas yra stiprus ir įmušti galime, bet turime sustabdyti varžovų atakas.“

 

Primename, kad į Marijampolės „Sūduvos“ ir Pakruojo „Kruojos“ komandų dvikovą visi studentai ir moksleiviai, pateikę tai įrodančius dokumentus, bus įleidžiami nemokamai.

 

Kviečiame atvykti ir palaikyti savo miesto komandą!