„Sūduva” užtikrintai įveikė „Kruoją”

„Sūduva” užtikrintai įveikė „Kruoją”

 

Marijampolės „Arvi” futbolo arena

Rungtynių teisėjas – Edmundas Gaigalas

Marijampolės „Sūduva” 4 – 0 Pakruojo „Kruoja”

43′ [ 1 – 0 ] Marius Šoblinskas

54′ [ 2 – 0 ] Nerijus Valskis

75′ [ 3 – 0 ] Tomas Radzinevičius

87′ [ 4 – 0 ] Nerijus Valskis ( 11m. )

 

„Sūduva”: P.Davidovs, P.Leimonas, M.Ugge, D.Isoda, P.Daukša ( 46′ V.Bagdanavičius ), M.Šoblinskas ( 83′ T.Snapkauskas ), P.Kiselevskis, V.Baranovskij, A.Brokas ( 77′ K.Strolys ), N.Valskis, T.Radzinevičius.

„Kruoja”: M.Eltermanis, V.Povevičius, D.Strockis, D.Arlauskis, G.Slavickas, A.Tiškevič ( 66′ L.Kochanauskas ), N.Mačiulis, A.Lipskis, N.Astrauskas, A.Arlauskas ( 50′ A.Šidlauskas 73′ A.Bagočius ), R.Beniušis.

 

Marijampolės „Sūduvos” ekipa rungtynes su „Kruoja” pradėjo analogiškos sudėties kaip ir praėjusios savaitės mačą su „Ekranu”. Pasikeitė tik keli žaidėjai ant atsarginių žaidėjų suolelio. Į 18 – uką buvo įtrauktas dar kartą po traumos pasveikęs Karolis Chvedukas bei iš peržiūros Italijoje sugrįžęs gynėjas Vilmantas Bagdanavičius.

 

„Sūduvos” komandai padėti vis dar negalėjo dėl diskvalifikacijos žaisti negalintis Petaras Bašičius bei nesunią traumą patyręs Mohamedas Kdouh.

 

Rungtynes komandos pradėjo gana aktyviu žaidimu. Per pirmąsias 10 minučių buvo apsikeista keliais smūgiais į vartų plotą.

 

18 mačo minutę galimybę pasižymėti turėjo Nerijus Valskis. Jis sulaukė Valentino Baranovskio perdavimo iš krašto ir atliko smūgį galva. „Arvi” futbolo arenoje susirinkusių žmonių nusivylimui, rezultatyviausio „Sūduvos” futbolininko smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia vartų.

 

Viso pirmojo kėlinio metu pakruojiečiai truputį ilgiau kontroliavo kamuolį ir rengė aštresnes atakas. Viena jų vos nepasibaigė įvarčiu. Sužaidus apie 40 minučių, Ričardas Beniušis iš puikios padėties galva smūgiavo į vartus, bet jo bandymas buvo netikslus.

 

Netrukus po šio epizodo suveikė nerašyta futbolo taisyklė – „neįmuši tu – įmuša tau”. Sekančios „Sūduvos” atakos metu Tomas Radzinevičius puikiai atmetė kamuolį Mariui Šoblinskui, kuris tiksliu smūgiu iš 20 metrų „nuginklavo” iki tol patikimai komandos gynybai vadovavusį Marį Eltermanį.

 

Kaip šiame sezone nutiko ne kartą, antrajį kėlinį „Sūduva” pradėjo sėkmingai. 54 rungtynių minutę gražiai tarpusavyje sienelę sužaidė T.Radzinevičius ir Nerijus Valskis. Pastarasis futbolininkas buvo išvestas vienas prieš varžovų vartininką ir nedvejodamas pažeme pasiuntė kamuolį į vartus.

 

Du rezultatyvius perdavimus atlikęs T.Radzinevičius trečiąjį „Sūduvos” įvartį pelnė pats. Audrius Brokas sėkmingai pakėlė kampinį, o kovą su varžovais laimėjęs „Sūduvos” puolėjas galva pasiuntė kamuolį į vartus.

 

Rungtynėms artėjant į pabaigą „Sūduva” surengė dar vieną sėkmingą ataką, kurią pražanga baudos aikštelėje nutraukė vartininkas Maris Eltermanis. 11 metrų baudinį užtikrintai realizavo Nerijus Valskis.

 

Taigi „Sūduva” užtikrintai rezultatu 4-0 įveikė ilgą laiką nemalonumus kėlusius varžovus iš Pakruojo. Kitas rungtynes „Sūduva” žais išvykoje rugpjūčio 20 dieną prieš Gargždų „Bangos” komandą