T. Radzinevičius: „Atiduosime viską, kad nepasikartotų praeitų metų scenarijus“

T. Radzinevičius: „Atiduosime viską, kad nepasikartotų praeitų metų scenarijus“

109

 

 

Artėjantį sekmadienį Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkų laukia žūtbūtinis mūšis „Smscredit.lt A lygos“ čempionate. Iki sezono pabaigos likus dvejoms rungtynėms „sūduviečiai“ surinkę 55 taškus rikiuojasi trečioje turnyrinės lentelės vietoje, tuo tarpu ketvirtoje vietoje esantis Klaipėdos „Atlantas“ yra surinkęs tiek pat taškų. Būtent šios dvi ekipos ir susitiks sekmadienį „Arvi“ futbolo arenos manieže.

 

Apie vienas svarbiausių sezono rungtynių kalbėjęs „Sūduvos“ kapitonas T. Radzinevičius teigė, jog abiejų klubų galimybės pasiekti teigiamą rezultatą – lygios.

 

„Favoritų šiose rungtynėse nėra. Tiek mes, tiek „Atlantas“ esame surinkę lygiai taškų, abiejų klubų situacija labai panaši, tik gal kiek geriau tai, kad šį kartą lemiamas rungtynes žaidžiame namuose“ – kalbėjo 12 įvarčių šiame „Smscredit.lt A lygos“ sezone pelnęs puolėjas.

 

Labai panaši situacija buvo susiklosčiusi ir praėjusiame sezone. Tuomet paskutinėse čempionato rungtynėse susitiko „Sūduva“ ir „Atlantas“, o marijampoliečiai kovoje dėl bronzos medalių turėjo vieno taško persvarą turnyrinėje lentelėje, kas reiškė, jog „Sūduvą“ tenkino ir lygiosios. Tačiau teigiamo rezultato uostamiestyje pasiekti nepavyko ir bronziniais čempionato apdovanojimais džiaugėsi klaipėdiečiai.

 

„Paskutiniuose sezonuose lemiamas rungtynes vis žaisdavome Klaipėdoje ir namų sienos vis padėdavo jiems, dabar tikiuosi, kad mūsų namų sienos bus sėkmingos „Sūduvai“. Atiduosime viską, kad nepasikartotų praeitų metų scenarijus.“

 

Komandos draugui pritarė ir vasarą į „Sūduvą“ iš Lenkijos sugrįžęs saugas Povilas Leimonas, kuris teigė, jog laukia dviejų lygiaverčių komandų akistata.

 

„Reikia nebijoti iššūkių ir užsibrėžtų tikslų. Sekmadienį prieš mus žais ne „Barcelona“, prieš ką būtų galbūt ir neįmanoma laimėti , tačiau ir su jais reikėtų kautis ir žaisti dėl pergalės. „Atlantas“ yra tokio pat pajėgumo komanda kaip ir mes, tikriausiai ir tikslai abiejų komandų tie patys. Manau, kad sekmadienis bus tikrai karštas“ – kalbėjo Marijampolės ekipos saugas.

 

Paskutiniosios ir galbūt lemiamos „Sūduvos“ rungtynės namuose šiame sezone – jau sekmadienį. Susitikimo „Arvi“ futbolo arenos manieže pradžia 14 valandą.