Susitikime čia: Karolis Chvedukas ir Marijampolė – Londonas – Niujorkas

Susitikime čia: Karolis Chvedukas ir Marijampolė – Londonas – Niujorkas

Lietuvos futbolo gerbėjai liepos 27-ąją (ketvirtadienį) turės retai pasitaikančią galimybę šalyje išvysti UEFA Europos lygos atrankos III etapo rungtynes. Marijampolės „Sūduva“, išbandysianti jėgas su vienu stipriausių Šveicarijos klubų – „Sion“, kviečia į rungtynes atvykti populiariausiai pasaulio sporto šakai neabejingus žmones iš visos Lietuvos.

Pasitelkęs miesto šūkį „Susitikime čia“ ir futbolininkus, Marijampolės klubas parengė keletą reportažų apie gražiausias miesto vietas, kurias žaidėjai rekomenduoja aplankyti Sūduvos sostinės svečiams.

Šį kartą „Sūduvos“ saugas Karolis Chvedukas pristato miestą puošiančius piešinius, kurie yra kasmet kuriami tarptautinio menininkų simpoziumo „Malonny“ metu.

„Malonny“ projektas vyksta nuo 2014 metų, o jo sumanytojai ir kuratoriai – Niujorke gyvenantis menininkas Ray (Rimvydas) Bartkus ir Algirdas Kumža.


Daugiau apie Sūduvos sostinę galima sužinoti Marijampolės turizmo informacijos centro tinklalapyje


Rungtynės tarp „Sūduvos“ ir „Sion“ Marijampolės „Arvi“ arenoje liepos 27-ąją prasidės 20 val. Futbolo gerbėjai jau gali įsigyti bilietus į rungtynes bilietai.lt tinklalapyje ir kasose, o nuo antradienio bilietais bus prekiaujama ir Marijampolės stadiono kasoje.

„Sūduva“, šį sezoną nuolat skatinanti aistruolius pirkti bilietus iš anksto, ir vėl nepaliks jų be dovanų. Burtais išrinktas vienas iš įsigijusiųjų bilietą iš anksto bus apdovanotas Marijampolės baro „Winis“ 15 eurų čekiu sąskaitai apmokėti!

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad iš anksto perkami bilietai – pigesni! Rungtynių dieną jie visada kainuoja brangiau, tad pirkti anksčiau – apsimoka!

Kviečiame ketvirtadienį atvykti į stadioną ir kurti „Sūduvos“ istoriją kartu su komanda!


ĮSIGYKITE BILIETĄ INTERNETU | BILIETAI.LT KASŲ ADRESAI

„Arvi“ arenos kasos darbo laikas:
07.25  17.00 – 19.00
07.26  17.00 – 19.00
07.27  16.00 – 20.00