„Sūduvos“ treneris E. Černiauskas: „Varžovai po pergalės yra pakilime“

„Sūduvos“ treneris E. Černiauskas: „Varžovai po pergalės yra pakilime“

Lietuvos futbolo čempionė Marijampolės „Sūduva“ sekmadienį 15 val. Klaipėdos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštėje susitiks su vietos „Atlanto“ futbolininkais.

Pirmajame 2019-ųjų A lygos ture „Sūduva“ 2:1 palaužė Vilniaus „Riterius“, o „Atlantas“ daugelį nustebino pergale namie 2:0 prieš „Kauno Žalgirį“.

Tiesa, uostamiesčio komandos pergalė nebuvo lengva. Kauniečiai dukart pataikė į šeimininkų vartų konstrukciją, o klaipėdiečiai savo antrąjį įvartį pelnė paskutinę mačo akimirką.

Prieš savaitę „Atlantui“ įvarčius pelnė Devidas Dobrecovas (38 min.) ir Tadas Labukas (90+5 min.).

„Atlanto“ komandoje šiemet yra ir su „Sūduva“ susijusių akcentų. Sunkioje padėtyje atsidūrusią Klaipėdos komandą išgelbėjo ir naujam gyvenimui prikėlė buvęs Marijampolės komandos žaidėjas Vidas Adomaitis, o prieš pat sezono pradžią iš „Sūduvos“ į „Atlantą“ persikėlė gynėjas Marius Činikas.

„Mūsų varžovai – naujai suburta komanda, turi ne viena gerai žinomą žaidėją su didele patirtimi, – „Atlantą“ apibūdino „Sūduvos“ vyriausiojo trenerio Vladimiro Čeburino asistentas Eivinas Černiauskas. – Pirmajame ture jie visus nustebino pergale prieš „Kauno Žalgirį“, todėl šiuo metu yra pakilime.“

Mažai laiko pasirengti sezonui turėję klaipėdiečiai, anot trenerio, daugiausia dėmesio skiria gynybai.

„Komanda nerizikuoja, kilus mažiausiam pavojui, muša kamuolį į priekį, kur labai aktyviai žaidžia Darvydas Šernas. „Atlanto“ žaidimas paremtas gynyba ir labai greitomis kontratakomis“, – sakė E. Černiauskas.