„Sūduvos“ padėka žiūrovams – „X Box“ ir kiti prizai

„Sūduvos“ padėka žiūrovams – „X Box“ ir kiti prizai

Sekmadienį Marijampolėje vyksiančios auksinės A lygos rungtynės tarp „Sūduvos“ ir „Žalgirio“ taps ir mūsų komandos padėkos savo aistruoliams rungtynėmis.

Visą sezoną „Sūduvos“ rungtynėse besilankę žmonės galėjo pildyti anketas, suteikiančias galimybę laimėti „X Box One S“ žaidimų konsolę ir „Kinect“. Jau sekmadienį per rungtynių pertrauką bus ištraukti burtai, išaiškinsiantys šių prizų laimėtoją. Vieno „Sūduvos“ žaidėjo ranka lems, kuris „Sūduvos“ gerbėjas tiesiog iš stadiono namo grįš su „X Box One S“ ir „Kinect“.

Be to, stadione susirinkusiems žiūrovams bus išdalinta nemažai „Sūduvos“ atributikos.

AČIŪ, KAD VISĄ SEZONĄ ESATE SU KOMANDA!

Lemiamas A lygos rungtynes dėl čempionų titulo „Sūduva“ su „Žalgiriu“ žais lapkričio 19 dieną 13 val. „Arvi“ futbolo arenoje. Aistruoliai gali įsigyti bilietus į šias rungtynes bilietai.lt kasose ir tinklalapyje. Iš anksto įsigyjami bilietai kainuoja tik 1,5-2,5 euro, rungtynių dieną jie – brangesni.

5 bilietus, tradiciškai, galima įsigyti už 4 kainą (išankstinėje prekyboje – 10 eurų, rungtynių dieną – 12 eurų), vaikai iki 13 metų į rungtynes įleidžiami nemokamai, o moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.

ŽENKIME ISTORINĮ ŽINGSNĮ KARTU!