Į visus klausimus atsakys šeštasis „Sūduvos“ ir „Žalgirio“ mūšis

Į visus klausimus atsakys šeštasis „Sūduvos“ ir „Žalgirio“ mūšis

Sekmadienį 13 val. Marijampolės „Arvi“ futbolo arenoje prasidės lemiamos 2017 metų Lietuvos futbolo A lygos rungtynės tarp „Sūduvos“ ir Vilniaus „Žalgirio“. Jų metu paaiškės, kuri komanda virš galvos iškels šalies čempionų taurę.

Lemiamų rungtynių artimetika – paprasta. Jei laimi „Sūduva“ arba rungtynės baigiasi lygiosiomis, Lietuvos čempionato auksas atitenka marijampoliečiams, jei laimi „Žalgiris“ – vilniečiams.

Populiarioje patarlėje sakoma, kad nemeluoja trečiasis kartas, tačiau šį kartą stipriausia Lietuvos futbolo komanda paaiškės šeštojoje „Sūduvos“ ir „Žalgirio“ dvikovoje.

Per ketverias A lygos rungtynes komandos pasidalino po pergalę ir dukart sužaidė lygiosiomis. LFF taurės turnyro pusfinalyje pagrindinis rungtynių laikas baigėsi 1:1, po pratęsimo rezultatas buvo 2:2, o baudinių serijoje 4:2 nugalėjo vilniečiai.

Pirmasis „Sūduvos“ ir „Žalgirio“ susitikimas šiemet įvyko balandžio 19-ąją Vilniuje. Tuomet Povilas Leimonas 7 min. išvedė marijampoliečius į priekį, bet sostinės komanda atsakė trimis Darvydo Šerno įvarčiais ir nugalėjo 3:1.

Gegužės 24-ąją komandos vėl susidūrė Marijampolėje. Šį kartą „Sūduva“ turėjo keletą puikių progų įvarčiui pelnyti, bet mačas baigėsi lygiosiomis 0:0.

Lygiosiomis – 1:1 – baigėsi ir rugpjūčio 9-osios dvikova Vilniuje. Tuomet „Žalgirį“ 50 min. smūgiu nuo 11 metrų žymos į priekį išvedė Mantas Kuklys, o rezultatą 80 min. išlygino Semiras Kerla.

Rugsėjo 9-ąją per jau minėtas LFF taurės turnyro pusfinalio rungtynes 14 min. „Sūduvai“ įvartį pelnė Karolis Chvedukas, o tolimesnei įvykių eigai daug įtakos turėjo teisėjo sprendimas 44 min. pašalinti Paulių Janušauską. Jau per antrojo kėlinio pridėtą laiką Egidijus Vaitkūnas išplėšė vilniečiams pratęsimą, o 94 min. juos į priekį išvedė Liviu Antalis. Vis dėlto jau per pratęsimo antrojo kėlinio pridėtą laiką Algis Jankauskas rezultatą išlygino. Deja, baudinių serijoje taiklesni buvo „Žalgirio“ žaidėjai.

Viskas kitaip susiklostė spalio 22-ąją per paskutiniąsias A lygos ketvirtojo rato rungtynes. Jau 7 min. „Sūduvai“ įvartį pelnė Karolis Laukžemis, o įvarčiais 86 ir 90 min. pergalę įtvirtino Josipas Tadičius. Po šios pergalės „Sūduva“ pakilo į pirmąją turnyro lentelės vietą, kurioje išliko iki šiol.

Lemiamas A lygos rungtynes dėl čempionų titulo „Sūduva“ su „Žalgiriu“ žais lapkričio 19 dieną 13 val. „Arvi“ futbolo arenoje. Aistruoliai gali įsigyti bilietus į šias rungtynes bilietai.lt kasose ir tinklalapyje. Iš anksto įsigyjami bilietai kainuoja tik 1,5-2,5 euro, rungtynių dieną jie – brangesni.

5 bilietus, tradiciškai, galima įsigyti už 4 kainą (išankstinėje prekyboje – 10 eurų, rungtynių dieną – 12 eurų), vaikai iki 13 metų į rungtynes įleidžiami nemokamai, o moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.

ŽENKIME ISTORINĮ ŽINGSNĮ KARTU!