33 turas: „Sūduva“ pergalių seriją pratęsti mėgins su „Šiauliais“

33 turas: „Sūduva“ pergalių seriją pratęsti mėgins su „Šiauliais“

11

 

Marijampolės „Sūduva“ praėjusiame „Smscredit.lt A lygos“ ture sutriuškino „Klaipėdos granitą“ ir iškovojo 19-ąją pergalę čempionate. Ši pergalė marijampoliečiams leido pakilti į trečiąją turnyrinės lentelės vietą. Iki čempionato pabaigos „Sūduvai“ liko ketverios rungtynės – pirmosios iš jų jau šeštadienį.

 

Šį savaitgalį „Arvi“ futbolo arenoje susigrums dėl trečiosios vietos kovojanti „Sūduva“ ir iš paskutiniosios vietos „išlipti“ mėginantys „Šiauliai“.

 

Tai bus ketvirtoji šių komandų akistata šiame sezone. Iki šiol „Šiauliai“ nekėlė didelių sunkumų Marijampolės ekipai – „Sūduva“ laimėjo visas tris tarpusavio dvikovas, į varžovų vartus pasiuntė 11 tikslių smūgių, tuo tarpu į savo vartus nepraleido nei vieno.

 

Praėjusiame lygos ture „Sūduvos“ iškovota pergalė – kol kas didžiausia persvara laimėtos rungtynės šiame „Smscredit.lt A lygos“ čempionate. Net aštuonis įvarčius į varžovų vartus pasiuntę marijampoliečiai į savo vartus praleido vieną ir pasiekė nesunkią pergalę prieš „Klaipėdos granitą“. „Pokerį“ pelnė prieš savo buvusią komandą žaidęs Ernestas Veliulis, „hetriką“ pridėjo rezultatyviausias lygos žaidėjas Tomas Radzinevičius bei vieną tikslų smūgį atliko Valentinas Baranovskis.

 

„Šiauliai“ praėjusiame ture turėjo žaisti su iš čempionato pasitraukusia „Kruoja“, tad Saulės miesto futbolininkams trys taškai  atiteko be kovos. Prieš tai šiauliečiai namuose „Atlantui“ priešinosi iki antrojo kėlinio pradžios. Nors klaipėdiečiai pelnę greitą įvartį išsiveržė į priekį, tačiau pirmojo kėlinio pabaigoje Tomas Birškys tiksliu smūgiu rezultatą išlygino. „Atlanto“ futbolininkai praleidę įvartį antrojo kelinio pradžioje šiauliečiams „užkūrė pirtį“ ir per dvidešimt minučių tris kartus pasiuntė kamuolį į Deivio Kančelskio auklėtinių vartus, kurie ir nulėmė užtikrintą uostamiesčio futbolininkų pergalę.

 

Trečioje vietoje žengianti „Sūduva“ yra surinkusi 61 tašką – tiek pat kiek turi „Atlantas“, tačiau Aleksandro Veselinovičiaus auklėtiniai turi palankesnį tarpusavio susitikimų balansą. Dešimtoje turnyrinės lentelės pozicijoje esantys „Šiauliai“ yra surinkę 17 taškų ir vis dar bando pasivyti čempionate nebedalyvaujančią „Kruoją“, kurios sąskaitoje – 20 taškų.

 

33-ojo turo „Smscredit.lt A lygos“ rungtynės tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir „Šiaulių“ vyks šeštadienį, spalio 31 dieną, „Arvi“ futbolo arenoje. Mačo pradžia – 16 valandą.

 

Negalėsiantys apsilankyti stadione rungtynes stebėti galės internete – portaluose Futbolo.tv, alyga.lt bei delfi.tv.