E. Veliulis: „Negalima atsipalaiduoti, nes už tai galime būti nubausti“

E. Veliulis: „Negalima atsipalaiduoti, nes už tai galime būti nubausti“

24

 

 

Iki „Smscredit.lt A lygos“ čempionato pabaigos liko vos keturi turai. Jau rytoj Marijampolės „Sūduvos“ laukia vienas iš paskutiniųjų sezono išbandymų – dvikova su „Šiauliais“. Dėl apdovanojimų kovojantys marijampoliečiai kovos dėl pergalės, kuri padėtų neprarasti užimamų pozicijų.

 

Prieš rytdienos rungtynes savo mintimis apie akistatą su „Šiauliais“ bei sezono pabaigą papasakojo Marijampolės ekipos saugas Ernestas Veliulis.

 

Praėjusį savaitgalį „Sūduva“ be didesnio vargo 8:1 sutriuškino „Klaipėdos granitą“, o E. Veliulis buvo viena ryškiausių figūrų aikštėje – saugas pelnė net keturis įvarčius ir didele dalimi prisidėjo prie komandos pergalės.

 

„Tai buvo vienos geresnių rungtynių per visą karjerą. Niekada dar nebuvau įmušęs keturių įvarčių per vieną mačą. Galima sakyti, kad iki šiol tai buvo geriausios mano rungtynės.“ – apie Klaipėdoje pelnytą „pokerį“ pasakojo „Sūduvos“ saugas.

 

Po vasaros pertraukos „Sūduva“ demonstruoja gerą sportinę formą. Per paskutiniąsias 15 rungtynių marijampoliečiai iškovojo 11 pergalių, kartą sužaidė lygiosiomis ir patyrė tris pralaimėjimus. Sėkmingų rungtynių serija „sūduviečiams“ leido pakilti į trečiąją turnyrinės lentelės vietą ir kovoti dėl apdovanojimų.

 

„Tikrai komandos sportinė forma šiuo metu yra gera ir tikimės, kad pergalių seriją pratęsime iki pat sezono pabaigos. Stengiamės, atiduodame daug jėgų ne tik rungtynėse, bet ir treniruotėse ir tai duoda vaisių.“

 

Pirmosios iš paskutinių ketverių rungtynių „sūduviečių“ laukia jau rytoj. „Arvi“ futbolo arenoje Marijampolės ekipa susigrums su „Šiauliais“, kurie pasak E. Veliulio, turi problemų gynyboje, tačiau atakuoti sugeba gerai, tad varžovai rungtyniaudami su šia jauna ekipa negali atsipalaiduoti.

 

„„Šiauliai“ – jauna ir kovinga komanda, todėl tikrai kovos dėl taškų ir lengvai jų mums neatiduos. Rytdienos varžovai vis sugeba nubausti oponentus įvarčiais, tačiau didesnių problemų turi gynyboje. Negalima atsipalaiduoti, nes už tai galime būti nubausti.“

 

Krašto saugo pozicijoje rungtyniaujantis E. Veliulis neslėpė, kad sezonui artėjant į pabaigą ir komandai kovojant dėl apdovanojimų futbolininkai jaučia spaudimą, tačiau jis padeda susikoncentruoti rungtynėms ir prideda kovingumo.

 

„Spaudimas truputį jaučiamas, žinome, kad taškų prarasti nebegalime. Bet tai komandai prideda daugiau motyvacijos, kovingumo ir padeda susikaupti bei nusiteikti rungtynėms.“