„Sūduvos“ kelyje – kovinga „Banga“

Marijampolės „Sūduva“ per „Optibet A lygos“ 11 turo rungtynes išvykoje susitiks su Gargždų „Banga“. Mačas Gargždų miesto dirbtinės dangos stadione sekmadienį prasidės 15 val., jį tiesiogiai transliuos „TV3 play“ platforma.


TIESIOGINĖ TRANSLIACIJA


Pirmąsias rungtynes komandos žaidė kovo 12-ąją ir tai buvo pirmasis oficialus sezono mačas „Bangos“ ekipai. Mačas Marijampolėje tuomet buvo gerokai sėkmingesnis „Sūduvai“, kuri laimėjo rungtynes 3:0. Įvarčius nugalėtojams per šį mačą pelnė Simonas Urbys (7 min.), Aleksandras Živanovičius (27) ir Olivier Rommensas (74).

Per 10 sužaistų rungtynių „Banga“ yra pelniusi 9 taškus ir šiuo metu turnyro lentelėje užima 8-ąją vietą. Gargždiškiai yra iškovoję 2 pergales (vienodu rezultatu 3:1 išvykoje su „Jonava“ ir namie su „Kauno Žalgiriu“), 3 kartus sužaidę lygiosiomis ir 5 kartus pralaimėję.

„Sūduvos“ šiandienos varžovai kol kas pelnė 9 įvarčius, o kamuolį iš savo vartų traukė 15 kartų. Rezultatyviausi „Bangos“ žaidėjai yra Darius Zubauskas (3 įvarčiai) ir Shogo Yoshikawa (2), o rezultatyvių perdavimų kategorijoje pirmauja Karolis Žebrauskas (3).

„Gargždų komanda yra kovinga, ypač, kai žaidžia namuose. Koks bebūtų rezultatas, jie visuomet kovoja iki galo“, – apie varžovus sakė „Sūduvos“ vyriausiojo trenerio Miguelio Moreiros asistentas Eivinas Černiauskas.

Tikėtina, kad „Banga“ pasirinks mačuose su „Sūduva“ sau įprastą taktiką, kurioje svarbiausias akcentas – savo vartų gynyba.

„Gargždų komanda pasižymi „gilia“ gynyba savo aikštės pusėje ir nuolat ieško galimybių kontratakose, – kalbėjo E. Černiauskas. – Gargždiškiai dažnai keičia taktinį išsidėstymą bei žaidėjus pozicijose, todėl laukia sunkios ir atkaklios rungtynės.“

„Sūduva“ po 10 turų savo sąskaitoje turi 13 taškų ir „Optibet A lygos“ turnyro lentelėje užimą 5-ąją vietą.