„Sūduva“ iškovojo pergalę Gargžduose

Marijampolės „Sūduva“ per „Optibet A lygos“ 11-ojo turo rungtynes svečiuose sūduviečiai 1:0 (1:0) nugalėjo Gargždų „Bangą“.

Pirmame kėlinyje daug aštrių epizodų prie abiejų ekipų vartų sukurta nebuvo. „Banga“ pavojingomis situacijomis neišsiskyrė, o svečiai atsakė Kule Mbombo bei Olivier Rommenso atliktais tolimais smūgiais.

Vis dėlto 40-ąją minutę „Sūduva“ tarė savo žodį standartinės padėties metu. Xabi Auzmendi atliko perdavimą į baudos aikštelę, kur nuo varžovo atitrūkęs Saidas Hamuličius taikliai smūgiavo galva – tai buvo antrasis pastarojo įvartis šiemet, o X. Auzmendi atliko rezultatyvų perdavimą jau trečiame mače iš eilės.

Prieš pat pertrauką S. Hamuličius vėl pavojingai smūgiavo galva, bet „Bangos“ vartininkas Kornelijus Smilingis buvo savo vietoje.

Antrojo kėlinio pradžioje Gargždų komanda buvo aktyvesnė. Jeffersonas Reisas pasiuntė kamuolį į išorinę vartų tinklo dalį, savo ruožtu, geriausia proga priklausė Shogo Yoshikawai – japonui dėkingai atšoko kamuolys, tačiau šis pažeme smūgiavo pro šalį.

Per likusį laiką darbo turėjo K. Smilingis, poroje situacijų buvo karšta ir prie Tomo Švedkausko ginamų vartų, bet rezultatas nebepasikeitė.

Ketvirtą kartą šiemet nugalėjusi „Sūduva“ su 16 taškų žengia penkta, „Banga“ su 9 taškais rikiuojasi 8-oje vietoje.

Kitas rungtynes „Sūduva“ žais gegužės 4 dieną 19 val. namie su Vilniaus „Riteriais“. Tai bus pirmosios sezono rungtynės „Hikvision“ arenos pagrindinėje aikštėje.