„Sūduvos“ ir „Kruojos“ vyriausiųjų trenerių komentarai apie būsimas rungtynes

„Sūduvos“ ir „Kruojos“ vyriausiųjų trenerių komentarai apie būsimas rungtynes

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai sekmadienį, balandžio 13 dieną, stos į kovą „Smscredit.lt A lygos“ septintajame ture prieš Pakruojo „Kruojos“ vienuolikę.

 

GvildysFksuduva.lt apie būsimas rungtynes pasikalbėjo su „Sūduvos“ komandos vyriausiuoju treneriu Dariumi Gvildžiu.

 

„Pakruojo ekipa žaidimą atakuojant grindžia R.Beniušiu, stengiasi atlikinėti perdavimus iš aikštės gilumos. Varžovai turi daug aukšų žaidėjų, todėl turime atidžiai gintis standartinėse padėtyse“,- teigė „Sūduvos“ treneris.

 

„Po rungtynių su „Ekranu“ labiausiai akcentavome gynybinius veiksmus, nes klaidos brangiai kainuoja, o jų vis pasitaiko. Žinoma, rungtynėse prieš „Kruoją“ taip pat stengsimės atakuoti ir įmušti, nes to mums labai trūksta. Pergalių be įvarčių nebūna. Jeigu sugebi nepraleisti – gauni tašką, o jei nepavyksta nei viena, nei kita – atsiduri devintoje vietoje. Šiuo aspektu viskas sumuojasi į bendrą rezultatą.“

 

D.Gvildys vylėsi, kad vietą turnyrinės lentelės apačioje „Sūduva“ paliks per artimiausius tris turus.

„Čempionatas tikrai sustiprėjo, šįmet yra ypač daug lygiaverčių komandų, kurios turi didelių ambicijų. Manau, kad iš turnyrinės lentelės apačios kilsime per tris artimiausias rungtynes, pradedant sekmadienio maču su „Kruoja“.

 

V.CeburinasPakruojo „Kruojos“ vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas apie mačą su „Sūduva“ sakė:

„Komanda rimtai ruošiasi. Turime pasirengimo rungtynėms planą ir jo laikomės. Žinome, jog varžovas išties gerai sukomplektuota komanda, kuriai sezono pradžioje kol kas ne viskas gaunasi. Rimtai ir atsakingai žiūrime į būsimą akistatą”

 

 

 

 

Fksuduva.lt ir fkkruoja.lt informacija.