Būsimas varžovas: Pakruojo „Kruoja“

Būsimas varžovas: Pakruojo „Kruoja“

kruoja logoMarijampolės „Sūduvos“ futbolininkai tęsia kovas „Smscredit.lt A lygoje“ – sekmadienį 12 valandą marijampoliečiai išvykoje išmėgins jėgas su Pakruojo „Kruojos“ kariauna. Kaip įprasta, susitikimą bus galima stebėti futbolo.tv svetainėje.

 

Šių metų sezoną „Kruoja“ pradėjo sėkmingai. Per pirmuosius keturis turus pakruojiečiai nepatyrė pralaimėjimo kartėlio ir „stumdėsi“ dėl vietų turnyrinės lentelės viršuje. Komandos padėtį kiek pablogino pastaruosiuose dviejuose turuose patirti pralaimėjimai prieš čempionato lyderius „Bangos“ ir „Žalgirio“ futbolininkus.

 

Praėjusiame sezone „Sūduvos“ ir „Kruojos“ keliai susikirto keturis kartus. Pirmąjį sezono tarpusavio susitikimą Marijampolėje minimaliu rezultatu 1-0 laimėjo svečiai iš Pakruojo, o likusiose trejose akistatose nugalėjo „Sūduva“ ( 2-0, 4-0, 4-2 ).

 

Prieš šių metų sezoną „Kruoja“ aikštės vidurį pastiprino buvusiais „Šiaulių“ žaidėjais – Tautvydu Eliošiumi, Tomu Birškiu, Robertu Vėževičiumi. Tuo tarpu komandos gynybą diriguoja senbuviai – Alfredas Skroblas, Valdas Pocevičius, Donatas Strockis ir naujieji legionieriai Jeanas Noelis Thome ( Dramblio kaulo krantas ), Samu Nieminenas ( Suomija ).

 

Šio sezono pradžioje kol kas daugiausiai rūpesčių varžovų gynybai kelia „Kruojos“ puolėjai – pakruojietis Aivaras Bagočius ( 3 įvarčiai, 1 rez.perdavimas ) ir buvęs „Sūduvos“ žaidėjas Ričardas Beniušis ( 2 įvarčiai ).

 

Apskritai pagal rezultatyvumą „Kruoja“ „Smscredit.lt A lygos“ čempionate yra tarp vidutiniokų. Devynis įvarčius įmušę pakruojiečiai nusileidžia tik „Žalgiriui“ ( 18 įvarčių ) ir „Granitui“ ( 10 įvarčių ), tačiau taip pat  9 įvarčius yra pelnę net trys komandos – „Banga“, „Atlantas“, „Šiauliai“.

„Sūduva“ su 5 įvarčiais lenkia tik kol kas neįmušusią „Dainavą“.

 

Taigi kaip susiklostys eilinė senų varžovų iš Marijampolės ir Pakruojo dvikova? Ar „Sūduva“ kils iš turnyrinės lentelės apačios? Ar „Kruoja“ sugrįš arčiau prizininkų trejeto? Atsakymai į šiuos klausimus sekmadienį, balandžio 13 dieną, 12 valandą Panevėžio dirbtinės dangos stadione ir futbolo.tv eteryje.