„Sūduvos” atstovai Lietuvos U-21 rinktinėje pasiruošę kovai

„Sūduvos” atstovai Lietuvos U-21 rinktinėje pasiruošę kovai

18951130_10155378526322733_2760259496842099660_n

 

Rytoj naująjį Europos čempionato atrankos ciklą pradės Lietuvos U-21 rinktinė, kuriai vadovauja specialistas iš Danijos Caritas Falchas. Rungtynėms su Farerų salų rinktine ruoštis į Lietuvos U-21 rinktinę pakviesti ir du Marijampolės „Sūduvos” atstovai – Domantas Antanavičius bei Giedrius Matulevičius. Jie sutiko pasidalinti savo mintimis bei įspūdžiais apie treniruočių stovyklą bei artėjančias rungtynes.

 

Domantas išskyrė kaip visuomet gerą rinktinės kolektyvą, puikų mikroklimatą. „Pasimatėme po ilgesnės pertraukos. Kaip visuomet, smagu susitikti su gerais pažįstamais, susipažinti su naujais veidais. Geros emocijos ir puiki nuotaika!”  Paklaustas apie trenerių štabo darbo ypatumus, marijampolietis pažymėjo : „Jauniems žaidėjams ypač svarbus yra trenerių pasitikėjimas, pozityvus bendravimas. Tai padeda pasiekti užsibrėžtus tikslus. Rinktinėje to tikrai netrūksta. Nemažas dėmesys skiriamas taktikai, kažko kardinaliai naujo gal ir nėra, bet tobulinti turime ką.” Šioje treniruočių stovykloje rinktinei teko išbandyti net kelis stadionus, treniruotės vyko Vilniuje, Palangoje, Klaipėdoje ir Telšiuose. „Sąlygos sudarytos tikrai geros, tereikia koncentruotis į ateinantį susitikimą”,- užbaigė pokalbį Domantas Antanavičius.

 

 

Giedrius Matulevičius išskyrė pirmųjų rungtynių svarbą visame atrankos cikle. „Asmeniškai labai noriu padėti komandai pasiekti pergalę. Žaidžiame namuose, prieš savus žiūrovus. Dažnai pirmosios rungtynės tarsi „užduoda ritmą” visam turnyrui. Sėkmingai sužaidus, pasitikėjimas savo jėgomis padidėja”. Giedrius negailėjo gerų žodžių Telšių stadiono paruošimui rungtynėms,- „treniravomės Telšių stadione, įspūdis tikrai geras, aikštė prižiūrėta ir ketvirtadienį, manau, komandoms bus sudarytos visos sąlygos  parodyti, ką jos sugeba”.

 

 

Paklaustas apie tai, ar nevertėtų įvairių Lietuvos rinktinių rungtynes dažniau rengti ne tik didžiuosiuose miestuose, Giedrius nedvejojo. „Žinoma, jei tik yra tam tinkamos galimybės, tą reiktų daryti. Tai ir futbolo populiarinimas ir dėmesys regionams. Girdėjau, kad ketvirtadienį stadionas gali būti artypilnis. Tai tik dar kartą įrodo, kad futbolą Telšiuose ir Žemaitijoje žmonės mėgsta, nors šiuo metu A lygoje  ir nėra miesto komandos.”

 

 

Primename,  kad Lietuvos U-21 ir Farerų salų U-21 rinktinių susitikimas vyks birželio 8 dieną, ketvirtadienį, Telšių centriniame stadione. Susitikimo pradžia – 18:00 val.

 

 

Linkime sėkmės Domantui, Giedriui ir visai Lietuvos U-21 rinktinei bei laukiame mūsiškių pergalės!

 

 

 

Foto: lff.lt

 

Naglis Miknevičius