32‘ [2:0] A.Dubickas

74‘ [3:0] A.Bružas

85‘ [4:0] D.Šešplaukis

89‘ [5:0] D.Isoda

Dar vieną pergalę LFF II lygos Pietų zonos pirmenybių rungtynėse iškovojo „Sūduva B“ekipa. Šį kartą nepalikta vilčių atsinaujinusiai  Kazlų Rūdos „Šilo“ ekipai – 5:0.

Rungtynių pradžioje svečiai, kurių gretas papildė patyrę Andrius Urbšys ir Audrius Račkus, ilgiau kontroliavo kamuolį, kelis kartus bandė grasinti Martyno Matuzo ginamiems vartams.Visgi, nuo pitrmo kėlinio vidurio pradėjo ryškėti aikštės šeimininkų pranašumas. Kaip visuomet aktyviai žaidęs Deividas Šešplaukis vieną iš savo galimybių išnaudojo 22-ą minutę. Po dešimties minučių pasižymėjo ir jaunasis Augustinas Dubickas.

Antrajame kėlinyje šeimininkų pranašumas išryškėjo dar labiau, momentas sekė momentą,- dažnai marijampoliečiams pritrūkdavo šaltakraujiškumo, kartais vartus gelbėdavo „Šilo“ vartininkas. Vis tiktai tris kartus ir jis buvo bejėgis.

Finalinis teisėjo švilpukas užfiksavo „Sūduva B“ pergalę stambiu rezultatu – 5:0.