„Sūduvoje“ žais saugas M.Jokičius

„Sūduvoje“ žais saugas M.Jokičius

Marijampolės „Sūduva“ pasirašė sutartį iki 2023 metų sezono pabaigos su atraminiu saugu iš Serbijos Milanu Jokičiumi.


SŪDUVA – VIBORG: ĮSIGYKITE BILIETĄ DABAR!


27 metų futbolininkas beveik visą karjerą iki šiol praleido įvairiuose gimtinės klubuose, o į „Sūduvą“ atvyksta iš „Novi Pazar“ ekipos. Pastarajai saugas atstovavo pirmąjį 2022 metų pusmetį ir Serbijos aukščiausios lygos bei taurės turnyre sužaidė 18 rungtynių.

Per savo karjerą M.Jokičius Serbijos aukščiausioje lygoje iš viso yra sužaidęs 63 rungtynes, antrojoje – 117.

Vienintele saugo stotele užsienyje 2021-ųjų antrojoje pusėje buvo Sofijos „Carsko Selo“ komanda. Bulgarijos aukščiausioje lygoje „Sūduvos“ naujokas jai atstovavo per 13 mačų.

„Džiaugiuosi, kad pasirašiau sutartį su „Sūduva“, pirmieji mano įspūdžiai iš Marijampolės yra geri – geras stadionas, geros aikštės, geri komandos draugai ir treneris, – sakė naujasis „Sūduvos“ 14-asis numeris. – Iš komandos žinojau tik serbus Marko Pavlovskį ir Aleksandrą Živanovičių. Būtent su Marko ir kalbėjausi prieš atvykdamas čia. Jo atsiliepimai apie klubą buvo tik geriausi.“

„Sūduvoje“ M.Jokičius gali debiutuoti jau liepos 21 dieną per UEFA Europos Konferencijų lygos atrankos II etapo rungtynes su „Viborg“. Futbolo gerbėjai jau gali įsigyti bilietus į šį mačą bilietai.lt tinklalapyje ir prekybos taškuose.