„Sūduva” U-18 elitinėje lygoje iškovojo dar vieną pergalę

„Sūduva” U-18 elitinėje lygoje iškovojo dar vieną pergalę

 

Gargždų miesto stadionas

Rungtynių teisėjas – Vladimiras Gerasimovas

Gargždų „Banga” U-18    1 –   3   Marijampolės „Sūduva” U-18

3′ [ 0 – 1 ] Markas Kardokas

24′ [ 1 – 1 ] Domantas Antanavičius  ( į savo vartus )

71′ [ 1 – 2 ] Markas Kardokas

90+2′ [ 1 – 3 ] Domantas Antanavičius

 

„Sūduva” U-18 startinė sudėtis: R.Mikalainis, A.Černius, T.Klimavičius, K.Žukauskas, S.Rekašius, E.Ulevičius, I.Mekhrabov, D.Antanavičius, M.Radzevičius, E.Dubickas, M.Kardokas.

 

Marijampoliečiai susitikimą pradėjo aktyviai ir jau 3 minutę Markas Kardokas po Mangirdo Radzevičiaus perdavimo iš kelių metrų pasiuntė kamuolį į „Bangos” jaunimo vartus. Dar po kelių minučių svečiai neišnaudojo dviejų progų. Iš pradžių po marijampoliečio smūgio galva kamuolys pataikė į skersinį, o netrukus komandą išgelbėjo „Bangos” vartus gynęs penkiolikmetis K.Smilingis.
Atlaikę pirmąjį „Sūduvos” spaudimą dažniau prie varžovų vartų ėmė lankytis ir gargždiškiai. Sėkmingas I.Dačkauskio reidas dešiniuoju kraštu ir perdavimas į baudos aikštelę baigėsi netikėtu įvarčiu – kamuolį į savo vartus nukreipė „sūduvietis” D.Antanavičius. Išlyginusi rezultatą „Banga” turėjo ir puikią galimybę išsiveržti į priekį – po P.Lotužio perdavimo iš kairiojo krašto J.Šimkus iš baudos aikštelės nepataikė į vartus.
Antrajame kėlinyje „Sūduva” perėmė iniciatyvą. Kurį laiką „Banga” gelbėjo patikimai žaidęs vartininkas, tačiau 71 minutę ir jis buvo bejėgis, kai svečiams buvo suteikta proga smūgiuoti iš baudos aikštelės. Šį kartą vėl suveikė M.Kardoko ir M.Radzevičiaus tandemas.
Jau per teisėjo pridėtą laiką D.Antanavičius gražius  baudos smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus trečią kartą – 1:3.

 

Po šio pergalės „Sūduva” U-18 savo sąskaitoje po 6 rungtynių turi 17 tašku ir 2 lenkia antroje vietoje įsikūrusią „Šiaulių” komandą.