Antrajame FK „Sūduva” protmūšyje – puiki nuotaika ir tie patys nugalėtojai

Antrajame FK „Sūduva” protmūšyje – puiki nuotaika ir tie patys nugalėtojai

 

Marijampolės „Sūduvos” futbolo klubas rugsėjo 23 dieną restorane „Pizza Jazz” surengė antrąjį futbolo protų mūšio raundą. Šįkart futbolo žinovų turnyre dalyvavo 9 komandos.

 

Renginį sudarė keturi turai po 10 klausimų, o už kiekvieną teisingą atsakytą klausimą buvo skiriamas vienas taškas. Susumavus keturių turų, rezultatus paaiškėjo, kad nugalėtojais antrą kartą iš eilės tapo komanda „Orandžiniai”, padedami FK „Sūduva” vartininko Džiugo Bartkaus. Antrąją vietą iškovojo Justino Popieros suburta komanda „Nežinom”, o bronziniais vakaro herojais taip pat antrą kartą iš eilės tapo komanda „Sūduvos Vipas”.

 

Tiesa, kova dėl trečiosios vietos buvo itin atkakli. Po tiek pat taškų kaip ir „Sūduvos Vipas”surinko komandos A.Reikinio komanda „Piko valanda” su A.Vaskela ir M.Grigaravičiumi bei Povilo Kiselevskio padedamas „Marijampolės city”. Vis dėlto atkakli kova pratęsime lėmė, jog trečioji vieta atiteko Dovydo Lastausko padedamai „Sūduvos Vipo” komandai.

 

Visos komandos – prizininkės buvo apdavonatos FK „Sūduva” prizais.

 

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams ir restoranui „Pizza Jazz”, kuris jau antrą kartą tapo FK „Sūduva” protmūšio namais!

 

 

[print_gllr id=8798]