„Sūduva“ sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes

Marijampolės „Sūduva“ pirmąsias kontrolines rungtynes su Alytaus „Dainava“ baigė pralaimėjimu 0:2 (0:2).

„Dainava“ pirmajame kėlinyje pasižymėjo dukart per labai trumpą laiką. 27 min. alytiškiai įmušė baudinį, o 28 min. po nesėkmingo gynėjo perdavimo vartininkui svečių puolėjui beliko įridenti kamuolį į tuščių vartų tinklą.

„Sūduva“ iki pertraukos arčiausiai įvarčio buvo 7 min., kai Tautvydo Burdzilausko smūgį kaire koja į tolimą kampą atrėmė vartininkas. Kartą padirbėti teko ir marijampoliečių vartininkui Rokui Pačėsai, kai teko atmušti į vartų vidurį skriejusį kamuolį.

2024 METŲ „SŪDUVOS“ BILIETŲ IR ABONEMENTŲ KAINOS

Antrojo kėlinio pirmoje pusėje „Sūduva“ visiškai kontroliavo žaidimą, bet skirtumo nesušvelnino. Po kartą šalia vartų smūgiavo Aivaras Emsis ir Dariušas Stankevičius, o A. Emsio po kampinio galva smūgiuotas kamuolys atskriejo tiesiai į vartininką.

Kėlinio antroje pusėje keletą pavojingų išpuolių surengė ir „Dainava“, tačiau alytiškiams pritrūko tikslumo.

Kitas kontrolines rungtynes „Sūduva“ žais vasario 3 dieną, kai įvyks net du mačai. 10.30 val. marijampoliečiai susitiks su „Garliava“, o 13.30 val. – su Suvalkų „Wigry“.