D. Lastauskas: „Žaidėjai treniruotėse atiduoda labai daug“

D. Lastauskas: „Žaidėjai treniruotėse atiduoda labai daug“

Marijampolės „Sūduva“ šeštadienį 17.30 val. pradės pirmąsias 2024 metų kontrolines rungtynes namie su Alytaus „Dainava“. Komandos vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas sako, kad ekipa sunkiai dirba treniruotėse, o naujokai gerai įsiliejo į kolektyvą.

Į pirmąją treniruotę „Sūduva“ susirinko sausio 15 dieną, tad žaidėjai prakaitą pratybose lieja jau 2 savaites.

„Labai džiaugiuosi vyrų darbu, nors ir sunku, tačiau sukandę dantis, vieni kitus paragindami visi treniruotėse atiduoda labai daug, – sakė D.Lastauskas. –  Naujokai su mumis dar tik savaitę ar dvi, tačiau puikiai įsiliejo į komandą, atiduoda, kaip ir visi, daug. Neabejoju, kad jie pridės mums kokybės.“

Pirmosiose kontrolinėse, tradiciškai, rezultatas nėra svarbiausias dalykas.


2024 METŲ „SŪDUVOS“ BILIETŲ IR ABONEMENTŲ KAINOS


„Suteiksime visiems žaidimo laiko, pasižiūrėsime, kokios būklės yra žaidėjai, rungtynės parodys, kam reikia skirti daugiau dėmesio treniruočių metu, – sakė treneris. – Pamatyti aikštėje „Sūduvos“ naujokus bus labai įdomu tiek mums, tiek aistruoliams.“

Praeitą sezoną A lygoje komandos užėmė gretimas vietas: „Sūduva“ finišavo septinta, o „Dainava“ – aštunta.

Pokyčius komandų sudėtyse sekanti ir skelbianti A lygos svetainė skelbia, kad Alytaus ekipą šią žiemą paliko Orestas Kostykas, Emanuelis Pereira, Klavas Kramenas , Denysas Taraduda, Martynas Vasiliauskas, Artemas Radčenka, Andersonas Castro, Matheusas Araujo ir Šerali Juldaševas, o komandoje liko Airidas Mickevičius, Ode Abdullahi, Oskaras Lukošiūnas, Naglis Paliušis, Rokas Rasimavičius, Gustas Zabita, Artiomas Baftalovskis, Renatas Banevičius, Dmytro Mandryčenka, Chibuike Nwosu, Aaronas Olugbogi, Lukas Šiaudvytis, Stanislavas Sorokinas, Nojus Valukynas, Davoras Rakičius, vyr. treneris Sergejus Kuznecovas.

Be to, nemažai futbolininkų dalyvauja „Dainavos“ peržiūroje. Alytiškiai šiemet jau sužaidė vienerias kontrolines rungtynes – prieš savaitę Vilniuje įveikė BFA komandą 3:2.