„Sūduva” suklupo Danijoje

„Sūduva” suklupo Danijoje

FinalScore-Recovered

 

 

UEFA Europos lygos pirmojo kvalifikacinio etapo rungtynėse, Marijampolės „Sūduvos” klubas susitiko su Danijos „Midtjylland“ ekipa. Susitikimas vyko Herningo mieste esančioje MCH arenoje, kurioje susirinko beveik penki tūkstančiai žiūrovų. Startinėje sudėtyje, dėl raudonos kortelės Lietuvoje likusį, Tomą Radzinevičių pakeitė Karolis Laukžemis. Saugų pozicijoje, Valentiną Baranovskį pakeitė, jaunasis „Sūduvos” saugas, Eligijus Jankauskas. Į startinę sudėtį taip pat sugrįžo Andro Švrljuga, kuris buvo priverstas praleisti šalies čempionato rungtynes, dėl geltonų kortelių. Ernestas Veliulis nors ir atvyko su komanda į Herningo miestą, vis dėlto rungtyniauti dėl patirtos kelio raščių traumos negalėjo.

 

 

„Sūduvos” sudėtis:

Ivanas Kardumas, Miljanas Jablanas, Algis Jankauskas, Vaidas Slavickas, Andro Švrljuga, Povilas Leimonas, Nerminas Jamakas, Eligijus Jankauskas (90′ Domantas Antanavičius), Admiras Kecapas, Predragas Pavlovičius, Karolis Laukžemis (56′ Paulius Janušauskas).

 
„Midtjylland“ sudėtis:

Johanas Dahlinas, Filipas Novakas, Kianas Hansenas, Rasmusas Nissenas, Patrick Banggaardas, Timas Sparvis (90′ Markusas Halstis), Jakobas Poulsenas, Kristofferis Olssonas (56′ Mikkelis Duelandas), Pione Sisto ( 76′ Vaclavas Kadlecas), Martinas Pušičius, Paulas Onuachu.

 

 

Rungtynių eiga:

2′ pavojingas Miljano Jablano baudos smūgis, kamuolys skrieja virš Johano Dahlino saugomų vartų.
7′ pavojingas danų perdavimas aukštam puolėjui Paului Onuachu, bet Vaidas Slavickas puikiai neutralizuoja pavojingą situaciją.
8′ pavojingas ir stirpus danų puolimo lyderio Pione Sisto smūgis skrieja virš Ivano Kardumo vartų.
11′ puikus danų atakų lyderio Kristofferio Olssono perdavimas iš kairio krašto, bet Ivanas Kardumas „karaliauja” antrame aukšte.
15′ „Sūduvos” vartų apgultis. Iš dešinio krašto smūgiuoja jaunasis danų gynėjas Rasmusas Nissenas, bet Ivanas Kardumas sugauna nestiprų smūgį.
17′ ir vėl puikus Rasmuso Nisseno prasiveržimas ir perdavimas dešiniuoju kraštu, tačiau nesėkmingai smūgiuoja Paulas Onuachu.
23′ Predragas Pavlovičius aikštės centre suklaidina du danų gynėjus ir staigiu perdavimu į kairį kraštą išveda Karolį Laukžemį į priekį, bet kamuolys skrieja virš vartų.
25′ aštrus Andro Švrljugos reidas dešiniu kraštu, bet aukštą perdavimą sugauna Johanas Dahlinas.
30′ Admiro Kecapo perdavimas į dešinį kraštą Povilui Leimonui, kuris perduoda kamuolį atgal į centrą, Predragui Pavlovičiui, bet smūgis labai nestirpus.
31′ danų puolimo lyderis, Pione Sisto, suklaidina „Sūduvos” centro gynėjus, bet smūgis skrieja šalia žemutinio skersinio.
34′ ir vėl „Sūduvos” reidas dešiniu kraštu, puikus Admiro Kecapo perdavimas į vartininko baudo aikštelę, bet Karolio Laukžemio smūgis galva nepakankamai stirpus.
39′ baudos smūgis į „Sūduvos” ekipos vartus buvo nesėkmingas, bet kamuolys atšoko rikošetu ir Martinas Pušičius turėjo puikią progą pelnyti įvartį, bet smūgis buvo netikslus.
40′ Algis Jankauskas puikiai ginasi antrame aukšte prieš dviem galvom aukštenį Paulą Onuachu, kuris reguliariai „maitinamas” aukštais perdavimais.
44′ Pione Sisto po puikaus perdavimo iš kairės aikštės pusės atsidūrė vienas prieš Ivaną Kardumą, bet smūgis buvo netikslus.
„Sūduvos” klubas Herningo mieste išlaiko lygų rezultatą. Laukia sunki antra susitikimo pusė.
47′ antrasis susitikimo kėlinys prasidėjo puikiu Jakobo Poulseno perdavimo Paului Onuachu, kuris nesėkmingai smūgiavo galva.
56′ po puikaus Rasmuso Nisseno perdavimo į baudos aikštelę, Paulas Onuachu pelno įvartį galvą. Rezultatu 1:0 pirmauja danų klubas.
59′ stiprus Pione Sisto smūgis iš kairio atakos krašto, bet smūgis skrieja šalia dešinio skersinio.
62′ Povilas Leimonas baudžiamas geltona kortele.
64′ puikus Pauliaus Janušausko reidas ir smūgis iš kairio krašto, tačiau smūgis skrieja virš vartų.
71′ Eligijus Jankauskas, po puikaus Andro Švrljugos perdavimo, turėjo progą išlyginti rezultatą, tačiau smūgis kliudė danų gynėją.
76′ Pione Sisto keičia, ne ką pavojingesnis puolimo grandies žaidėjas, Vaclavas Kadlecas.
82′ puikus Filipo Novako smūgis iš dešinio aikštės krašto, tačiau smūgis skrieja virš vartų.
90′ aikštėje pasirodo Domantas Antanavičius, vietoje Eligijaus Jankausko.