Simbolinėje XVI turo rinktinėje: Tomas Radzinevičius

Simbolinėje XVI turo rinktinėje: Tomas Radzinevičius

_MG_0111

 

 

„SMScredit.lt A lygos“ XVI turo rungtynėse Marijampolėje, “Sūduva” ir Klaipėdos “Atlantas” pasidalino po tašką 3-3 (0-0), nors antrojo kėlinio viduryje marijampoliečiai pralaiminėjo 3:1. Todėl į simbolinę 16 – ojo turo rinktinę pateko „Sūduvos” ekipos puolėjas Timas Radzinevičius, kurio įvartis išlygino rezultatą akistatoje su „Atlantu”. Pristatome 16-ojo turo  „SMScredit.lt A lygos“ simbolinę rinktinę.

 

alyga.lt info 

 

 

Vartininkas – Lukas Paukštė („Utenis“)

 

Nors Armantas Vitkauskas iš „Žalgirio“ bei „Trakų“ vartų sargas Marius Rapalis įvarčių nepraleido, tačiau jie darbo daug neturėjo ir būtų galėję rungtynių metu skaityti laikraščius ar spręsti kryžiažodžius. Savo ruožtu jaunasis L. Paukštė tokios prabangos nebūtų turėjęs: 17-metis įtemptame mače ne kartą gelbėjo savo komandą, padėdamas „Uteniui“ iškovoti itin svarbią pergalę. 86-ąją minutę vartų sargas efektingai atmušė Lauryno Stonkaus galva smūgiuotą kamuolį, neleisdamas sugrįžti intrigai į „Utenio“ stadioną. Turo rinktinėje – pirmą, bet tikrai ne paskutinį kartą.

 

 

Gynėjas – Egidijus Vaitkūnas („Žalgiris“)

 

Reikia pripažinti, jog čempionams dvikova Kaune nesukėlė didelių problemų. Visgi greitas gynėjo E. Vaitkūno įvartis nuėmė naštą nuo kitų komandos futbolininkų ir šie dar keturis sykius nuginklavo „Stumbro“ vartininką. Žalgirietis taip pat sėkmingai gesino varžovų atakas, o pelnytas puikus įvartis iš tolimos distancijos galėtų būti įtrauktas į futbolo elementorių. Debiutas tarp turo geriausiųjų.

 

 

Gynėjas – Vitalijus Polianskis („Utenis“)

 

Utenos klubo debiutantas savo naujame klube debiutavo skambiai. Legionierius iš Ukrainos pasinaudojo jonaviečių klaidų virtine baudos aikštelėje ir pelnė įvartį, antrame kėlinyje išvedusį „Utenį“ į priekį. Nepaisant kelių pozicinių klaidų, kurias galima pateisinti iki galo nenugludintais veiksmais su komandos draugais, pirmą sykį į turo vienuolikę išrinktas V. Polianskis sužaidė geras rungtynes ir svariai prisidėjo prie uteniškių pergalės.

 

 

Gynėjas – Deividas Česnauskis („Trakai“)

 

Mačas su „Kauno Žalgiriu“ buvo tarsi eilinė diena D. Česnauskio kontoroje. Čempionato lyderių kapitonas vėl sužaidė taip, kaip jam įprasta, sėkmingai jungdamasis į komandos atakas ir retai kada leisdamas varžovams savivaliauti savo krašte. „Riteris“ antrame kėlinyje pamatė baudos aikštelėje Nerijų Valskį ir sukūrė jam progą pasižymėti. Turbūt ir N. Valskis pripažins, jog perdavimas buvo toks puikus, kad kamuoliui tik beliko atsimušti į galvą. Turo rinktinėje – trečią kartą.

 

 

Saugas – Mantas Kuklys („Žalgiris“)

 

Šis „Žalgirio“ futbolininkas yra labai savikritiškas ir vargu, ar du rezultatyvius perdavimus, atliktus mače su nukraujavusiu Kauno „Stumbru, laiko dideliu nuopelnu. Visgi tai leido M. Kukliui susilyginti su Klaipėdos „Atlanto“ saugu Olegu Dmitrijevu – abu futbolininkai po aštuonis sykius asistavo komandos draugams ir pagal šį rodiklį pirmauja „SMScredit.lt A lygoje“. „Žalgirio“ saugas į geriausiųjų vienuoliktuką išrenkamas ketvirtą kartą.

 

 

Saugas – Artiomas Gurenka („Trakai“)

 

Šis „riterių“ atstovas po truputį braunasi link rezultatyviausių čempionato futbolininkų, iš ketverių paskutinių rungtynių pasižymėdamas jau trejose. Geros sportinės formos esantis baltarusis „Kauno Žalgiriui“ kėlė itin daug problemų: A. Gurenka efektingai pasižymėjo ir sukūrė progą N. Valskiui pirmo įvarčio metu. Saugas buvo visa galva geresnis už varžovus, o į turo rinktinę pateko jau penktą sykį.

 

 

Saugas – Olegas Dmitrijevas („Atlantas“)

 

„Atlanto“ legionierius iš Rusijos buvo tas, kuris padėjo klaipėdiečiams perlaužti rungtynių eigą Marijampolėje. Saugas puikiu perdavimu išvedė prieš vartus Roką Gedminą ir netrukus įmušė įvartį, išvedusį Klaipėdos klubą į priekį. Konstantinas Sarsanija, gavus raudoną kortelę Kazimierui Gnedojui, pakeitė O. Dmitrijevą, siekdamas sulopyti atsivėrusias spragas gynyboje. Vis dėlto tų solidžių 69-ių minučių pilnai užteko, jog rusas jau penktą kartą būtų išrinktas į turo rinktinę.

 

 

Saugas – Danielis Romanovskis („Utenis“)

 

Buvo akivaizdu, jog šiam futbolininkui Pirmoje lygoje pasidarė kiek per ankšta, o pirma proga sėkmingai pasirodyti Lietuvos čempionate, ginant „Utenio“ garbę, D. Romanovskis tuoj pat pasinaudojo. Futbolininkas asistavo Edgarui Mastianicai po varžovų klaidos, o antrame kėlinyje padovanojo dar vieną dovaną tam pačiam komandos draugui, tačiau šis jos įvarčiu nepavertė. D. Romanovskis labai svariai prisidėjo prie to, jog pamatėme atakuojantį „Utenį“, kurio žaidimas vargu, ar dažnai privers žiovauti. Debiutas turo rinktinėje.

 

 

Saugas – Linas Pilibaitis („Žalgiris“)

 

Dar vienas žalgirietis turo rinktinėje, pamokęs jaunuosius „Stumbro“ gynėjus futbolo elementoriaus. Iki 15-ojo turo vos du įvarčius pelnęs L. Pilibaitis per pastarąsias dvejas rungtynes pasižymėjo keturis kartus ir priartėjo prie rezultatyviausių čempionato žaidėjų trijulės. Kauno klubui žalgirietis atseikėjo du įvarčius ir tiek pat kartų asistavo kamuolį komandos draugams. Turo rinktinėje – trečią sykį.

 

 

Puolėjas – Rokas Gedminas („Atlantas“)

 

Šios pozicijos žaidėjams šis turas buvo sėkmingas, kadangi kelių komandų puolėjai nepaliko aikščių nepelnę įvarčio. Savo ruožtu R. Gedminas pasižymėjo trečiame mače iš eilės, Marijampolėje po greitos kontratakos išlyginęs rezultatą. Puolėjas išnaudojo bene vienintelę savo turėtą progą ir kėlė daug problemų „Sūduvos“ gynėjams, kurie net ir keliese sunkiai stabdydavo greitąjį „Atlanto“ žaidėją. Į turo rinktinę atlantietis pateko trečią kartą.

 

 

Puolėjas – Tomas Radzinevičius („Sūduva“)

 

Po veterano perdavimo Predragui Pavlovičiui pavyko išvesti Marijampolės ekipą į priekį, tačiau per trumpą atkarpą „Sūduva“ krito į gilią duobę, iš kurios buvo priversta beatodairiškai kapstytis. Prie svarbaus iškovoto taško, neleidusio toliau atitrūkti „Atlantui“, T. Radzinevičius taip pat pridėjo įvartį, išlyginusį rezultatą. Jei puolėjas būtų realizavęs progą susitikimo pabaigoje – sirgaliai jį, matyt, išneštų ant rankų. Visgi naudingas žaidimas prieš pajėgų oponentą leido „Sūduvos“ atakų lyderiui jau penktą kartą matyti savo pavardę turo rinktinėje.