Pirmoji pergalė pasiekta prieš „Šiaulius”

Marijampolės „Arvi” futbolo arena

Rungtynių teisėjas – Darius Petraška

Marijampolės „Sūduva” – Šiaulių „Šiauliai”

47′ [ 1 – 0 ] Vilmantas Bagdanavičius

65′ [ 2 – 0 ] Tomas Radzinevičius

12′ M.Andelkovičius nerealizavo 11 metrų baudinio

„Sūduva”: D.Bartkus, V.Bagdanavičius, M.Ugge, D.Isoda, M.Kovačevič, M.Činikas, P.Kiselevskis ( 46′ K.Chvedukas ), A.Brokas ( 42′ V.Baranovskij ), G.Russo, M.Andelkovič ( 77′ A.Vaskela ), T.Radzinevičius.

„Šiauliai:  I.Plūkas, E.Jasaitis, S.Babič ( 77′ T.Vitukynas ), Y.Keita, E.Gaurilovas, J.Raziūnas, A.Renusas, F.Zderič, R.Gedminas, M.Vorobjovas, N.Tokič.

Šias rungtynes „Sūduva” pradėjo atlikusi kelis pakeitimus startinėje sudėtyje lyginant su rungtynėmis prieš „Žalgirį”. Pirmą kartą šiame sezone į aikštę žengė traumas išsigydęs gynėjas Vilmantas Bagdanavičius. Startinėje sudėtyje pasirodė ir Vilniuje nuo atsarginių suolelio kilę Giorgio Russo bei Povilas Kiselevskis.

„Sūduva” rungtynės pradėjo aktyviai, tačiau kurį laiką nesugebėjo sukurti pavojingų momentų. Sužaidus apie 10 minučių, rungtynių teisėjas užfiksavo, kad vienas iš „Šiaulių” futbolininkų sužaidė ranka baudos aikštelėje ir paskyrė 11 metrų baudinį. Baudinį realizuoti ėmėsi Marko Andelkovičius, tačiau į jo smūgį sugebėjo reaguoti svečių vartininkas Ignas Plūkas.

Pirmojo kėlinio viduryje „Sūduva” turėjo dar vieną puikią galimybę pasižymėti – Tomas Radzinevičius galva „numetė” kamuolį į baudos aikštelės vidurį, kur atsidengęs buvo Audrius Brokas. Vis dėlto jo smūgį sugebėjo atremti jau minėtas I.Plūkas, o greitai suskubę gynėjai antrojo šanso nesuteikė.

Taigi po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus 0-0 ir viskas turėjo spręsti antroje mačo dalyje. Marijampolės futbolininkai antrąją mačo dalį pradėjo agresyviai ir tai netruko atsipirkti. Po vienos iš kelių buvusių standartinių situacijų apdairiai sužaidęs V.Bagdanavičius „uždarė” perdavimą prie tolimojo virpsto ir išvedė savo komandą į priekį.

Po šio epizodo „Sūduva” ir šoliau rungtyniavo aktyviai. 58 – ąją minutę neblogą galimybę įmušti turėjo Tomas Radzinevičius, tačiau jo iš gana aštraus kampo smūgiuotas kamuolys praskriejo šalia vartų virpsto.

65 – ąją mačo minutę T.Radzinevičius  nepraleido savo antrojo šanso. Gero perdavimo iš krašto sulaukę komandos kapitonas tiksliu smūgiu nuo virpsto nukreipė kamuolį į vartų tinklą.

Sužaidus apie 80 minučių labai geros progos išnaudoti nepavyko po keitimo pasirodžiusiam Karoliui Chvedukui. Aktyvusis „Sūduvos” saugas sulaukė perdavimo iš krašto, sugebėjo atlikti smūgį į vartus, tačiau kamuolys atsitrenkė į skersinį ir rezultatas liko nepakitęs.

Per likusį rungtynių laiką nė viena komanda pasižymėti nesugebėjo, nors aktyviau ir toliau rungtyniavo aikštės šeimininkai. Taigi „Sūduva” kovoje prieš „Šiaulius” iškovojo pirmąją pergalę 2014 – aisiais metais.

Kitas rungtynes marijampoliečiai žais namuose kovo 26 dieną, trečiadienį, varžovas ambicingieji FK „Trakai”.