D.Bartkus: „Labai gerbiame savo varžovą, bet trauktis nebėra kur“

D.Bartkus: „Labai gerbiame savo varžovą, bet trauktis nebėra kur“

??????????????????????Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai jau rytoj, šeštadienį, stos į kovą su FC „Šiauliai“ klubu ir sieks iškovoti pirmuosius taškus 2014 – ųjų metų „Smscredit.lt A lygos“ čempionate.

 

Fksuduva.lt apie artėjančias rungtynes ir jų svarbą pasikalbėjo su komandos pagrindiniu vartininku Džiugu Bartkumi.

 

 

Kokiomis nuotaikomis „Sūduva“ pasitinka rungtynes su „Šiauliais“?

Nuotaikos komandoje kovingos. Visi esame nusiteikę siekti pergalės. Po tokių rungtynių, kokios buvo Vilniuje, kelio atgal nebėra – manau, kad visi žaidėjai padarė išvadas ir šeštadienį žiūrovai galės pamatyti kitokią „Sūduvą“.

 

Kaip, tavo nuomone, komandą paveiks nesėkmė Vilniuje? Koks įspėjamasis signalas tai buvo?

Galbūt nepasakyčiau, kad tai buvo kažkoks signalas. Įspėjimų gavome ir draugiškose rungtynėse… Visi žaidėjai šias rungtynes matė ir atsimena, kalbėjomės, kas įvyko ir suprantame, kad žemiau kristi jau nebegalima.

 

Dvi nesėkmės sezono pradžioje – ar galima tokią pradžią „nurašyti“ susižaidimo stokai ar kažkam kitam?

Ieškoti pasiteisinimų neverta, visi turėjo vienodą laiką ruoštis. Netgi sakyčiau, kad draugiškose rungtynėse mes žaidėme gerai, tad kaltinti nesusižaidimo negalima. Žinoma, sezono pradžioje visuomet būna niuansų – kažkas ne geriausioje formoje, kažkas neseniai atvyko į komandą. Bet nieko nepakeisime, turime žaisti ir laimėti. Dabar jau tas metas, kai kažką pakeisti galime tik mes patys.

 

Kol kas „Sūduvai“ nesiseka nei mušti įvarčių, nei darniai gintis. Kur slypi didžiausios problemos?

Manau, kad problemos tiek puolime, tiek gynyboje vienodos. Atrodytų, jog jeigu neįmuši, tragedijos nebus, nes rungtynių nepralaimėsi. Tačiau mums nesiseka ir dirbti gynyboje.

 

Ką žinai ir gali pasakyti apie „Šiaulių“ komandą?

Iš pirmų dviejų sezono rungtynių žinome, kad tai tikrai nebloga komanda. Matėme, kaip jie žaidė su „Žalgiriu“, matėme, kad iškovojo tašką rungtynėse su „Kruoja“. „Šiauliai“ mėgsta palaikyti kamuolį, gerai žaidžia išnaudodama kraštus. Varžovą labai gerbiame, bet suprantame savo situaciją ir pasitenkinsime tik pergale.

 

 

 

Marijampolės ir Šiaulių klubu akistata vyks kovo 22 dieną 12 valandą Marijampolės „Arvi“ futbolo arenoje. Kviečiame atvykti ir palaikyti savo miesto komandą!