„Sūduva“ pralaimėjo Vilniuje

Vėlyvą antradienio vakarą buvo sužaistos antrosios „Optibet A lygos“ 9-ojo turo rungtynės, per kurias Marijampolės „Sūduva“ išvykoje 0:1 (0:1) pralaimėjo Vilniaus „Riteriams“.

Rungtynių pradžioje aštresni buvo šeimininkai, kurie 23-iąją minutę ir pasižymėjo greitos atakos metu – po Mindaugo Grigaravičiaus perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Ebuka Onah.

Pirmasis kėlinys išsiskyrė kieta kova bei ilgais perdavimais, o komandos daug realių progų pasižymėti neturėjo.

Antrasis rungtynių kėlinys prasidėjo apylygiai – abi komandos rengė pozicines atakas, o pavojingų situacijų daug nebuvo. 65 minutę po standartinės situacijos vartų link pavojingai smūgiavo Oyinlola Kayode, po minutės marijampoliečiai turėjo dar vieną gerą progą, tačiau „Riterių“ gynyba atsilaikė.

Vos po kelių epizodų dublį pelnyti galėjo E.Onah, tačiau jis baudos aikštelėje sužaidė ranka ir jo pelnytas įvartis nebuvo įskaitytas.

Po pirmosios pergalės namuose „Riteriai“ su 9 taškais pakilo į šeštąją „Optibet A lygos“ turnyro lentelės poziciją, o marijampoliečiai su tiek pat taškų nusileido į septintąją.