D.Lastauskas: „Varžovai – ieškanti savo žaidimo komanda“

D.Lastauskas: „Varžovai – ieškanti savo žaidimo komanda“

Marijampolės „Sūduva“ 2023 metų „Optibet A lygos“ pirmąjį ratą šiandien užbaigs 9 turo rungtynėmis išvykoje su Vilniaus „Riteriais“. Dvikova LFF stadione prasidės 20 val., ją galima stebėti tiesiogiai per tv3play.lt.

Po 8 turų Marijampolės komanda savo sąskaitoje turi 9 taškus ir lygos turnyro lentelėje užima 6-ąją vietą. Trys pastarosios „Sūduvos“ rungtynės baigėsi vienodu rezultatu 2:0, tačiau paskutinis mačas po 2 pergalių iš eilės privertė nuryti karčią piliulę (namie pralaimėta Gargždų „Bangai“).

Marijampolės ekipos vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas sako, kad tai niekaip nepakeitė komandos nusiteikimo.

„Mūsų ekipoje nuotaikos tokios pat, kaip ir prieš kiekvienas rungtynės – eiti kovoti ir siekti laimėti. Kaip mums seksis, pamatysime apie 22 val.“, – sakė treneris.

„Riteriai“ prieš sezoną buvo priskiriami prie favoritų grupės, tačiau sostinės komanda pirmasis ratas susiklostė itin nesėkmingai. Vilniečiai po 8 rungtynių savo sąskaitoje turi tik 6 taškus ir žengia priešpaskutiniai – devinti.

„Riteriai“ kol kas laimėjo tik kartą – balandžio 9 d. išvykoje 1:0 buvo palaužtas Kauno r. „Hegelmann“. Dar 3 taškai buvo pelnyti sužaidus lygiosiomis 0:0 namie su Alytaus „Dainava“ ir „Banga“ bei 1:1 išvykoje su Telšių „Džiugu“.

Per pastarąsias rungtynes vilniečiai išvykoje nusileido „Kauno Žalgiriui“ 1:3, tačiau po tų rungtynių galėjo kalbėti apie nemažai pozityvių dalykų.

„Mūsų varžovai turi labai kokybiškų žaidėjų, tačiau tai yra dar ieškanti savo žaidimo komanda. Tik laiko klausimas, kada jį atras, – sakė D.Lastauskas. – Žaidėjai, atrodo, jau pradeda suprasti naujojo trenerio idėjas ir tai parodo pastarosios rungtynės, per kurias vyko tikrai gera kova. Labai daug prie jų geresnio žaidimo prisidėjo Armanto Vitkausko puikus žaidimas vartuose ir sugrįžęs Felipe Brisola.“

„Sūduva“ šį sezoną pelnė 8 įvarčius, o praleido 15. „Riterių sąskaitoje – 3 įmušti ir 10 praleistų įvarčių. Sostinės komandai įvarčius šiemet pelnė gynėjas Stefanas Filipovičius, saugas Colinas Odutayo ir puolėjas Nathanas Palafozas.