„Sūduva“ palaužė Telšių komandą

Marijampolės „Sūduva“ per „Optibet A lygos“ 15 turo rungtynes namie palaužė Telšių „Džiugą“ 1:0 (1:0).

Alyga.lt

Pirmajame kėlinyje komandos daug progų pasižymėti neturėjo, o bene geriausioje padėtyje atsidūręs „Sūduvos“ puolėjas Aivaras Emsis pasiuntė kamuolį virš vartų.  Jau per teisėjo kompensuotą laiką po kampinio kamuolį virš vartų pasiuntė ir netoli vartų jį pasiekti sugebėjęs Augustas Dubickas.

Antrojo kėlinio svarbiausi įvykiai prasidėjo tolimu „Sūduvos“ saugo Dariušo Stankevičiaus smūgiu, bet telšiškius išgelbėjo vartininkas Marius Paukštė. 56 min. standartinės situacijos metu pavojingai smūgiavo Junas Suzuki, tačiau savo meistriškumą ir vėl demonstravo svečių vartų sargas.

Kėlinio viduryje savo progų sulaukė ir Telšių komandas. 73 min. Motiejaus Burbos smūgis buvo blokuotas, o jau kitame epizode Vinciaus Ribeiro šūvį atrėmė Vilius Stebrys.

Jau po poros minučių į „Džiugo“ vartus už žaidimą ranka buvo skirtas baudinys, kurį įmušė ir savo komandos pergalę nulėmė A.Emsis.

Po antrosios iš eilės pergalės Marijampolės ekipa su 16 taškų vos vienu tašku atsilieka nuo 6-oje „Optibet A lygos“ pozicijoje esančios Alytaus „Dainavos“.