D.Lastauskas: „Laukia vienos svarbiausių rungtynių“

D.Lastauskas: „Laukia vienos svarbiausių rungtynių“

Marijampolės „Sūduva“ penktadienį 18 val. namie priims Telšių „Džiugą“,  o mūsų komandos vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas teigia, kad „Sūduvos“ laukia sunkus išbandymas su kovingais varžovais.

„Optibet A lygoje“ Marijampolės komanda per 14 turų surinko 13 taškų ir užima 8-ąją vietą. Tuo metu Telšių ekipa turi 9 taškus ir žengia dešimta.

„Džiugas“ per pastarąsias 4 rungtynes iškovojo 5 taškus ir gali šią atkarpą vadinti sėkmingai. Iš pradžių telšiškiai išvykoje sužaidė lygiosiomis 2:2 su Alytaus „Dainava”, vėliau namie 2:0 nugalėjo Kauno r. „Hegelmann“, taip pat savo aikštėje 1:2 nusileido Gargždų „Bangai“ ir Vilniuje sužaidė 1:1 su „Riteriais“.

„Laukia vienos svarbiausių rungtynių kol kas šiame sezone, „Džiugo“ komanda yra labai kovinga, išskyrus vienerias rungtynes, jie niekam nepralaimėjo daugiau nei dviejų įvarčių skirtumu, – apie varžovus sakė D.Lastauskas. – Tai yra tikra kovotojų komanda, turinti kokybiškus ir techniškus žaidėjus.“

Pirmąsias tarpusavio rungtynes Telšiuose 2:0 laimėjo marijampoliečiai, kuriems jau per pirmąsias 10 min. įvarčius pelnė Oleksijus Zbunis ir Levanas Mačarašvilis. „Sūduva“ šiuo metu taip pat išgyvena pakilimą – po lygiųjų 0:0 išvykoje su lygos lyderiu „Panevėžiu“ Marijampolės futbolininkai namie 2:1 nugalėjo čempiono titulą ginantį Vilniaus „Žalgirį“.

D.Lastauskas tikisi, kad po šios pergalės komandai dar daugiau papildomų jėgų suteiks aistruoliai.

„Žinoma, mums papildomų jėgų suteiks mūsų aistruoliai, jų palaikymas „Sūduvai“ yra itin svarbus. Komanda yra nusiteikusi kovoti ir atiduoti aikštėje visas jėgas, o kaip mums seksis – pamatysime aikštėje“, – sakė Marijampolės ekipos vyriausiasis treneris.