„Sūduva” nusileido „Wigry” komandai

IMG_5796

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai ruošdamiesi 2013 metų sezonui patyrė antrąją nesėkmę draugiškose rungtynėse. Šįkart marijampoliečiai rezultatu 0-4 nusileido Sulvakų „Wigry“ komandai. Pirmasis šių komandų susitikimas baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Marijampolės „Arvi“ futbolo arena
Marijampolės „Sūduva“ 0 –  4 Suvalkų „Wigry“
13‘ [ 0 – 1 ] Tomasz Tuttas
22‘ [ 0 – 2 ] Tomasz Tuttas
60‘ [ 0 – 3 ] Povilas Lukšys
86‘ [ 0 – 4 ] Tomasz Tuttas

„Sūduva“: D.Bartkus ( 46‘ P.Davidovs ), M.Ugge, G.Urba ( 63‘ D.Isoda ), D.Tumosa ( 46‘ P.Kiselevskis ), N.Radžius, V.Laevičius K.Chvedukas ( 69‘ A.Kulikauskas ), P.Tarantino,V.Baranovskij, K.Strolys ( 46‘ A.Breivė ), A.Brokas.

Varžovų komandos gretose nuo susitikimo pradžios vėl rungtyniavo buvęs „Sūduvos“ puolėjas Povilas Lukšys. Jis pelnė vieną iš keturių savo komandos įvarčių.

Nuo rungtynių pradžios aikštėje vyko lygi kova. Pirmojo kėlinio metu komandos beveik nesukūrė progų pasižymėti. Svečiai į priekį išsiveržė dėl dviejų puikių Tomasz Tuttas įvarčių. 13 minutę šis futbolininkas tolimu baudos smūgiu „nuginklavo“ Džiugą Bartkų, o 22 minutę klastingu smūgiu pažeme pelnė antrąjį įvartį.

Petraukos metu Marijampolės komandos gretose įvyko trys pasikeitimai – aikštėje pasirodė Povilas Kiselevskis, Pavels Davidovs ir Armandas Breivė.

Po pertraukos iniciatyvą į savo rankas perėmė svečiai iš Suvalkų. „Wigry“ pelnė dar du įvarčius ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Kitas draugiškas rungtynes „Sūduva“ žais trečiadienį, sausio 30 dieną, su „Daugava“ klubu.