„Sūduva“ iškovojo pirmąją pergalę

Kovingai savo sirgalių akivaizdoje žaidusi Marijampolės „Sūduva“ iškovojo pirmą pergalę šio sezono „Optibet A lygoje“. Marijampoliečiai, 2-ajame ture 2:0 (1:0) įveikę Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkus, padovanojo savo strategui Dovydui Lastauskui pirmą laimėjimą.

Rungtynių pradžioje mėlynai balti atliko nemažai neišprovokuotų klaidų, tiesa, patys turėjo puikią galimybę pasižymėti. Po gero Michaelo Thuique perdavimo Giedrius Matulevičius atliko smūgį, tačiau Lietuvos čempionate debiutavęs vartų sargas Giedrius Zenkevičius meistriškai išgelbėjo komandą.

BŪKITE SU „SŪDUVA“, ĮSIGYKITE NARYSTĘ INTERNETU DABAR!

PREKYBOS VIETOS:
MAXIMA XX, informacijos skyrius, Bažnyčios g. 38
MAXIMA XXX, informacijos skyrius, V. Kudirkos g. 3
Marijampolės kultūros centro bilietų kasa, Vilkaviškio g. 2

16-ąją minutę G.Zenkevičius sugavo Misaki Sato spirtą kamuolį, o 35-ąją minutę „Sūduva“ išsiveržė į priekį. Oleksijus Zbunis išprovokavo Viliaus Armalo pražangą baudos aikštelėje, o teisėjo skirtą baudinį antru bandymu realizavo Jevhenas Protasovas.

Po pertraukos sūduviečiai vėl numalšino oponentų entuziazmą. 48-ąją minutę J.Protasovas atliko smūgį iš aštraus kampo, Tomas Švedkauskas atmušė kamuolį prieš save ir netoliese buvęs O.Zbunis jį pasiuntė į vartus.

Abiejų komandų strategai atliko daug keitimų, bet rezultatas nepasikeitė. „Hegelmann“ ekipai trūko sėkmės paskutinėse atakos stadijose, savo ruožtu, ilgą reidą atlikęs Žygimantas Baltrūnas nenukreipė kamuolio į tolimąjį vartų kampą.

Sužaidus antrąsias rungtynes, abi ekipos savo sąskaitoje turi po 3 taškus.