D.Lastauskas: „Laukia labai kovingos rungtynės“

D.Lastauskas: „Laukia labai kovingos rungtynės“

Marijampolės „Sūduva“ šeštadienį 13 val. savo manieže žais „Optibet A lygos“ antrojo turo rungtynes su Kauno raj. „Hegelmann“ komanda.

Pirmajame ture abi komandos taip pat žaidė Marijampolėje, o rungtynės vyko vienos po kitų. Iš pradžių „Sūduva“ nusileido „Kauno Žalgiriui“ 2:4, o po to „Hegelmann“ nugalėjo Alytaus „Dainavą“ 3:0.

Per pastarąsias rungtynes nugalėtojams Hugo Figueredo pelnė 2 įvarčius (40 ir 87 min.), kartą pasižymėjo Luanas Silva (54). Rezultatas – triuškinamas, tačiau po rungtynių tiek „Hegelmann“ vyriausiasis treneris, tiek apžvalgininkas pažymėjo, kad jis neatspindi rungtynių eigos.

„Esu labiau patenkintas rezultatu, o ne žaidimu“, – taip rungtynes apibendrino A.Skerla.


BŪKITE SU „SŪDUVA“, ĮSIGYKITE NARYSTĘ INTERNETU DABAR!

PREKYBOS VIETOS:
MAXIMA XX, informacijos skyrius, Bažnyčios g. 38
MAXIMA XXX, informacijos skyrius, V. Kudirkos g. 3
Marijampolės kultūros centro bilietų kasa, Vilkaviškio g. 2


„Sūduvos“ vyriausiasis treneris Dovydas Lastauskas sako, kad jo auklėtiniai po pralaimėjimo „Kauno Žalgiriui“ analizavo tiek savo žaidimą, tiek būsimus varžovus, tad šeštadienį sieks geresnio rezultato.

„Per daug atidavėme iniciatyvą varžovams. Vaikinai kompaktiškai ir drausmingai gynėsi, tačiau mažos klaidos labai skaudžiai atsiliepė, – apie pirmąsias savo komandos rungtynes sakė treneris. – „Hegelmann“ yra gerai organizuota komanda, turi techniškus ir puikiai žaidimą jaučiančius vidurio saugus, fiziškai stiprius vidurio gynėjus. Taip pat puikiai matosi trenerio A.Skerlos įdirbis, komanda kovoja iki galo, tad mūsų laukia labai kovingos rungtynės. Mes parengėme savo žaidimo planą ir sieksime teigiamos rungtynių baigties. Neabejoju, kad vaikinai atiduos visas jėgas ir vėl kovos iki pat paskutinės akimirkos.”