„Sūduva“ iškovojo penktąją pergalę

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai per A lygos 6 turo rungtynes namie įveikė „Panevėžį“ 3:0 (3:0), o prie to itin svariai prisidėjo Mihretas Topčagičius, įmušęs visus tris įvarčius.

Jau 11-ąją minutę legionierius iš Austrijos taikliai smūgiavo iš arti, kai jam po pakelto kampinio baudos aikštelėje dėkingai atšoko kamuolys. 18-ąją minutę Topa padvigubino rezultatą, kai tiksliai mušė galva po Thomaso Salamono perdavimo.

Dar po 3 minučių M. Topčagičius galėjo pelnyti dar vieną įvartį. Kamuolys baudos aikštelėje atsimušė į Sebastiano Vasquezo ranką, tad dvikovai teisėjavęs latvis Vitalijus Spasjonikovas parodė į 11 metrų žymą. Vis dėlto austro smūgis buvo atremtas.

Kiek vėliau puikia proga nepasinaudojo Aleksandras Živanovičius, galva pasiuntęs kamuolį virš vartų. Vis dėlto 42-ąją minutę puikiai į tolimąjį vartų kampą kontratakos metu mušė tas pats M. Topčagičius. Tai pirmasis „hetrikas“ šiame A lygos sezone.

Po pertraukos „Sūduva“ užtikrintai baigė rungtynes, kartą pataikė į skersinį, savo ruožtu, Saulius Širmelis atliko visus penkis keitimus, tarp kurių buvo ir į A lygą po karantino sugrįžęs brazilas Renanas Oliveira.

Marijampolės klubas po šio mačo savo sąskaitoje turi 16 taškų ir lieka A lygos lyderiu.