Atvyksta po permainų pirmąjį tašką iškovojęs „Panevėžys“

Atvyksta po permainų pirmąjį tašką iškovojęs „Panevėžys“

Trečiadienį Marijampolės „Sūduva“ per A lygos 6 turo rungtynes namie susitiks su „Panevėžiu“.

Marijampoliečiai po pirmojo rato savo sąskaitoje turi 13 taškų ir yra čempionato lyderiai.

Tuo metu „Panevėžys“ kol kas yra iškovojęs tik tašką. Po 4 turų Aukštaitijos sostinės ekipa buvo be taškų ir tai lėmė vyriausiojo trenerio Aleksandro Kurtiano atleidimą.

Jį laikinai pakeitęs Dainius Gleveckas jau per pirmąsias savo rungtynes leido komandai lengviau atsikvėpti – Vilniuje buvo sužaista lygiosiomis 1:1 su „Riteriais“.

Panevėžiečiai per šį mačą greitai praleido įvartį, tačiau 80 min. Ernestas Veliulis rezultatą išlygino.

Marijampolės ir Panevėžio komandos šiemet jau susitiko birželio 6-ąją. Tuomet „Sūduva“ išvykoje šventė pergalę rezultatu 3:1.

Lietuvos čempionams įvarčius pelnė Danielis Offenbacheris (9 min.), Josipas Tadičius (36) ir Eligijus Jankauskas (52), o šeimininkų ekipoje po kampinio pasižymėjo Justinas Januševskis (78).

„Varžovų trenerių štabe neseniai įvyko pasikeitimų, naujasis treneris davė pasireikšti iki tol mažiau žaidusiems žaidėjams ir tai pasiteisino. „Panevėžys“ iškovojo pirmąjį šio sezono tašką, todėl dabar yra emociniame pakilime“, – apie varžovus sakė „Sūduvos“ vyriausiojo trenerio Sauliaus Širmelio asistentas Eivinas Černiauskas.

Panevėžiečiai A lygoje kol kas pelnė tik du jau minėtus įvarčius, o šios komandos stiprybė išlieka tradicinė.

„Jie labai pavojingi greitų atakų metu, išsiskiria kraštuose labai aktyviai žaidžiantys E. Veliulis ir Sebastianas Vasquezas“, – teigė E. Černiauskas.

Rungtynės tarp „Sūduvos“ ir „Panevėžio“ Marijampolės „Hikvision“ arenoje prasidės 17 val.

Aistruoliai gali įsigyti į šias rungtynes ir nedidelį bilietų kiekį. Bilietais prekiaujama bilietai.lt tinklalapyje ir kasose.