„Sūduva” ir „Šiauliai” sužaidė be įvarčių

„Sūduva” ir „Šiauliai” sužaidė be įvarčių

IMG_5952

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai sužaidė penktas draugiškas rungtynes prieš 2013 metų sezoną. Marijampoliečių ir svečių iš Šiaulių dvikova baigėsi nulinėmis lygiosiomis. Tai buvo antrosios „Sūduvos“ lygiosios šiame pasirengimo cikle.

Marijampolės „Arvi“ futbolo arena
Marijampolės „Sūduva“ 0 – 0 Šiaulių „Šiauliai“

42‘ Marko Rašo nerealizavo 11 metrų baudinio

„Sūduva“: D.Bartkus ( 46‘ P.Davidovs ), V.Bagdanavičius ( 46‘ D.Tumosa ), N.Radžius, D.Isoda, V.Lasevičius, P.Kiselevskis, V.Baranovskij ( 79‘ K.Strolys ), P.Basič, N.Valskis, T.Lekeckas ( 46‘ G.Judickas ), A.Brokas (62‘ A.Breivė ).

Pirmasis šių rungtynių kėlinys baigėsi be įvarčių, nors abi komandos turėjo neblogų progų pasižymėti. 15 susitikimo minutę „Sūduvos“ vidurio gynėjas Nerijus Radžius turėjo galimybę laisvas galva smūgiuoti į vartus, bet jo muštą kamuolį atmušė patikimai sužaidęs „Šiaulių“ vartininkas.

Svečiai geriausią galimybę įmušti turėjo 42 rungtynių minutę, kai 11 metrų baudinio nerealizavo „Šiaulių“ futbolininkas Marko Rašo.

Antrajame rungtynių kėlinyje žaidimas vyko panašiai kaip ir pirmoje mačo dalyje. Sėkmingai 57 minutę sužaidė Audrius Brokas – jo tikslų baudos smūgį už galinės linijos nukreipė sėkmingai sužaidęs vartininkas.

Rungtynių pabaigoje progą įmušti turėjo ir Nerijus Valskis, bet jam nepavyko pataikyti į vartų plotą ir mačas baigėsi be įvarčių.