„Sūduva-2” palaužė svečius iš Šiaulių

„Sūduva-2” palaužė svečius iš Šiaulių

IMG_5980 Stipriai nuo praėjusio sezono atsinaujinusi Marijampolės „Sūduvos“ dublerių komanda sužaidė draugiškas rungtynes su „Šiaulių“ dubleriais. Marijampoliečiams po atkaklios kovos pavyko įrodyti savo pranašumą.

Marijampolės „Arvi“ futbolo arena
Marijampolės „Sūduva-2“ 2 – 0 Šiaulių „Šiauliai-2“
63‘ [ 1 – 0 ] Armandas Breivė ( 11m. )
87‘ [ 2 – 0 ] Karolis Strolys

„Sūduva-2“: D.Lastauskas, A.Černius, D.Tumosa, E.Šidlauskas, K.Strolys, A.Kulikauskas, G.Judickas, G.Matulevičius, M.Kardokas, T.Lekeckas, A.Breivė.
Po keitimo aikštėje pasirodė: Edvinas Puzara, Tomas Valukonis, Mangirdas Radzevičius, Laurynas Kučiauskas.

„Sūduvos“ ir „Šiaulių“ dublerių komandų dvikova vyko panašiai kaip ir vyresnių futbolininkų. Nebuvo sukuriama daug progų pasižymėti, o rezultatas ilgą laiką nepakito nei į vieną pusę.
Lemiama tapo 63 – oji rungtynių minutė, kai baudos aikštelėje buvo nugriautas Edvinas Puzara, o 11 metrų baudinį realizavo Armandas Breivė.
Edvinas Puzara yra dar vienas ( greta Tado Lekecko ir Gabrieliaus Judicko ) Marijampolės futbolo centro auklėtinis, kuris iš Nacionalinės futbolo akademijos sugrįžo treniruotis į Marijampolę.
Tašką šiose rungtynėse padėjo vienas prieš vartininką išbėgęs Karolis Strolys. 1994 metais gimęs futbolininkas užtikrintai pasiuntė kamuolį į vartus ir užtvirtino savo komandos pergalę prieš šiauliečius.