„Sūduva” nusileido „Ekranui”

„Sūduva” nusileido „Ekranui”

 

Marijampolės „Arvi” futbolo arena

Rungtynių teisėjas – Nerijus Dunauskas

Marijampolės „Sūduva” – Panevėžio „Ekranas”

38′ [ 0 – 1 ] Aurimas Vertelis

 

„Sūduva”: P.Davidovs, N.Radžius, V.Lasevičius, V.Bagdanavičius, M.Ugge, P.Leimonas, P.Bašič, V.Baranovskij, N.Valskis, A.Brokas ( 64′ R.Ledesma ), M.Kdouh.

Atsarginiai: D.Lastauskas, P.Kiselevskis, K.Strolys, P.Daukša, G.Urba, M.Kardokas.

 

„Ekranas”: T.Kauneckas, E.Girdvainis, V.Slavickas, R.Pilotas, O.Reyes, E.Baranauskas, D.Petrauskas, I.Kozlovs ( 67′ D.Norvilas ), A.Vertelis, U.Umeh ( 82′ E.Varnas ), A.Rimkevičius ( 90′ T.Markevičius )

Atsarginiai: K.Timofejevas, F.De Abreu, A.Ribokas,  A.Buinickij.

 

Šį susitikimą „Sūduva” pirmą kartą 2013 metų sezone pradėjo Rafaeliui Ledesmai sėdint ant atsarginių žaidėjų suolelio. Jo vietą startinėje sudėtyje užėmė  libanietis Mohamad Kdouh. Rungtynes nuo pradžių pradėjo ir po traumos pasveikęs gynėjas Vytautas Lasevičius.

 

Apie dvi valandas prieš rungtynes Marijampolėje prasidėjo lietus. Rungtynės prasidėjus jis sustiprėjo ir stipriai apsunkino žaidimą abiems komandoms.

 

9 – ąją  rungtynių minutę Nerijus Valskis įsiveržė į svečių baudos aikštelę, tiksliai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą, bet Tadas Kauneckas sureagavo į smūgį ir nukreipė kamuolį už galinės linijos.

 

Pirmajame šių rungtynių kėlinyje geltona kortelė buvo parodyta „Sūduvos” legionieriui iš Kroatijos Petarui Bašičiui. Tai buvo jau šeštasis įspėjimas Marijampolės komandos legionieriui ir dėl šios priežasties jis bus priverstas praleisti sekančias „Smscredit.lt A lygos” rungtynes.

 

Kėliniui artėjant į pabaigą  Panevėžio „Ekrano” futbolininkai sugebėjo išsiveržti į priekį. Gražią ataka smūgiu iš arti užbaigė Panevėžio komandos saugas Aurimas Vertelis.

 

Antrajame kėlinyje Marijampolės ekipos žaidėjai stengėsi rezultatą išlyginti, bet pastangos liko bevaisės. „Sūduva” atliko ne vieną perdavimą į baudos aikštelę, kėlė daug kampinių, tačiau sukurti realių progų pelnyti įvarčiui nepavyko. Bene geriausia neišnaudota galimybė antrajame kėlinyje buvo Mohamado Kdouh šansas pačioje antrojo kėlinio pradžioje. Libanietis gavo puikų komandos draugo perdavimą, įsiveržė į baudos aikštelę, tačiau vietoje smūgio pasirinko kelią link galinės linijos ir iš ten atliko netikslų perdavimą į baudos aikštelės gilumą.

 

Taigi vienintelis Aurimo Vertelio įvartis šiose rungtynėse lėmė „Ekrano” pergalę Marijampolės „Arvi” futbolo arenoje.