Dubleriai patyrė pralaimėjimą Panevėžyje

Dubleriai patyrė pralaimėjimą Panevėžyje

Panevėžio futbolo akademijos dirbtinės dangos aikštė

Rungtynių teisėjas – Dainius Bisigirskas

Panevėžio „Ekranas-2” 2 – 0 „Sūduva-2”

40′ [ 1 – 0 ] Simonas Veverskis ( į savo vartus )

55′ [ 2 – 0 ] Fernando De Abreu

 

52′ S.Veverskis pašalintas iš aikštės

 

„Sūduva-2”: D.Lastauskas, S.Veverskis, G.Urba, P.Daukša ( 62′ M.Radzevičius ), K.Strolys, P.Kiselevskis ( 61′ E.Puzara ), G.Matulevičius ( 75′ T.Klimavičius ), T.Balde, T.Lekeckas, A.Breivė, M.Kardokas.

 

Pirmajame rungtynių tarp „Ekranas-2” ir „Sūduva-2” kėlinyje buvo žaidžiamas kovingas, greitas futbolas.  Nedidelę teritorinę persvarą turėjo aikštės šeimininkai, o „Sūduvos” dubleriai stengėsi drausmingai gintis ir ieškoti progų kontratakoms.  Daugiausiai problemų varžovams kairiajame krašte kėlė aktyviai žaidęs Tadas Lekeckas.

 

Vis dėlto, kaip ir pagrindinių komandų mače, į priekį pirmojo kėlinio pabaigoje išsiveržė panevėžiečiai. Po „Ekranas-2” standartinės situacijos nesėkmingai sužaidė Marijampolės ekipos gynėjas Simonas Veverskis, nukreipęs kamuolį į savo komandos vartus.

 

„Sūduva-2” turėjo galimybę išlyginti rezultatą, bet Giedriaus Matulevičiaus smūgį iš baudos aikštelės atrėmė varžovų vartininkas Kornelijus Timofejevas.

 

Antrojo kėlinio pradžioje „Ekrano” baudos aikštelėjė įvyko susistumdymas, po kurio iš aikštės buvo pašalinta po vieną abiejų komandų žaidėją.

 

Praėjus keletui minučių nuo šio epizodo, į Marijampolės komandos vartus „krito” antrasis įvartis. Tai gražius smūgiu per save padarė „Ekrano” legionierius Fernando De Abreu.

 

Per likusį laiką marijampoliečiams nepavyko sušvelninti rezultato, nors teritorinę persvarą svečiai ir turėjo. Vis dėlto „Sūduvai-2” dažniausiai pritrūkdavo tikslumo galutinėje atakos fazėje.

 

 

 

[print_gllr id=2136]